Osobní konto mBank se vyplatí

mKonto

Potřebujete nové osobní bankovní konto, anebo vám již stávající běžný účet z nějakých důvodů nevyhovuje? Pokud ano, je čas na změnu. Možností máte dnes spousty, nicméně ne každá společnost je schopna nabídnout výhodný finanční produkt s rozumnými poplatky a dalšími charakteristikami, které by stály za to. Naším tipem je mKonto od společnosti mBank. Tento dlouhodobý a spolehlivý hráč na finančním poli dokáže nabídnout velmi zajímavé podmínky, o nichž se přesvědčíte v následujících řádcích.

Běžné služby zcela zdarma

Při jakémkoli srovnání běžných účtů se lidé nejčastěji orientují podle celkové výše poplatků vztahujících se na jednotlivé služby. Společnost mBank je v tomto ohledu zcela výjimečná a nabízí zdarma jak samotné založení účtu online formou, tak i získání bezkontaktní platební karty. Placené nebude ani internetové bankovnictví a získáte i celkem 4 přidružená konta eMax. Celková úroková sazba vztahující se k účtu je stanovena až na 0 %.

Další bezplatné bonusy

Moderní osobní účet, který bezesporu mKonto představuje, se pyšní i další přednostmi a službami, které nejsou zpoplatněné. Na mysli máme zejména příchozí a odchozí platby v rámci České republiky. Platit nemusíte ani za zahraniční výběry, a to do hranice 2500 korun. V ČR si budete moci vybrat z bankomatů jakékoli finanční instituce až 3× zcela bezplatně. Platit nebudete muset ani za inkasa a trvalé příkazy. Vše si přitom naprosto pohodlně navolíte na internetovém bankovnictví podle vašich potřeb přesně na míru.

Podrobný přehled o financích

Díky modernímu intuitivně řešenému prostředí u online bankovnictví budete mít jistotu, že máte finance neustále pod kontrolou. Váš běžný účet se tak stane skvělým společníkem, který vás nikdy nezklame. mKonto se hodí jak pro rodiny s dětmi, tak třeba i pro studenty anebo důchodce či pro jakoukoli další skupinu lidí.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.