Úvěrová kalkulačka

Okamžitá hotovost: Půjčkomat to před Vánoci zařídí

Půjčkomat je služba, díky které si půjčíte peníze. Navíc si můžete vybrat mezi několika druhy produktů, takže sí můžete zvolit variantu, která bude odpovídat právě vašim potřebám. Pojďme se podívat na tuto nebankovní společnost do hloubky. Na nevýhody i výhody, ať víte do čeho jdete a zda máte jít.

Oč kráčí?

Jde o online službu, která vám po přihlášení zaručuje rychlé poskytnutí půjčky nebo její zprostředkování. Tuto službu poskytuje společnost Friendly Finance s. r. o. 6adatel může získat od 500 Kč – 22 000 Kč. Můžete si zvolit celkovou dobu splatnosti, přičemž si vybíráte mezi 5 dny až měsícem. Půjčky jsou neúčelové a RPSN se pohybuje od 1206,9%.

Registry si Půjčkomat kontroluje

Jde o službu, která si kontroluje registry dlužníků, které jsou veřejně dostupné. Používá například databázi SOLUS a další. Negativní záznam žadatele pak může znamenat nevyhovění žádosti. Nejedná se však o pravidlo. I při záznamu v takovém registru máte šanci a vyhověno vám být může. Závisí to tedy na charakteru vašich dluhů a hlavně na celkové bonitě vás a vaší domácnosti. Pokud máte záznam, může se stát, že dostanete půjčku, ale ne v takovém rozsahu, který požadujete.

Výhody a nevýhody půjčky Půjčkomat

Mezi výhody této půjčky určitě patří rychlé vyřízení a snadný zisk bez papírování. V ČR má tato společnost asi 240 000 klientů a v Evropě to dohromady dělá 750 000, což zaručuje dobré zázemí společnosti a menší riziko úpadku nebo nestability. Dále je výhodné, že se jedná o půjčku bez ručitele a poplatků za poskytnutí. Posledním plusem jsou výhodné úroky pro klienty, kteří jsou u společnosti delší dobu. Naopak existuje zde i pár mínusů. Jako například RPSN, které je poměrně vysoké a to, že neschvalují každou žádost, ale pečlivě si klienty vybírají.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *