Miloš Zeman

Očkovací projev prezidenta očima obyčejného člověka

Zhlédli jste letos projev pana prezidenta? Pokud ano, zcela jistě jste si museli udělat vlastní obrázek. Já jsem si ho určitě udělal a v podstatě se dá říct, že je nijaký. Kdybych projev neviděl a neslyšel, nic moc převratného by se zřejmě nestalo. Přišel mi prostě prázdný a jakoby cyklicky se opakující. Prezident prostě opět zkritizoval novináře a opozici. Chválil vládu a neustále opakoval formulku o očkování. Bylo by ovšem velmi jednoduché shrnout jeho poselství jenom takto. Budu proto trochu zdlouhavější a snad ne nudnější.

Atak novinářů nebyl úplně na místě

Možná vás napadne, že člověk, který píše na internet a je v podstatě novinářem, se právě proti tomuto útoku ohradí. Jasně, některé články, které na internetu, případně v tištěných médiích jsou, za moc nestojí. Mnohé jsou ale velmi kvalitní a šťouchají do věcí, které zrovna dvakrát fér nejsou. Takové dotace pro Agrofert a pekárnu Penamu v Praze, které se budou muset vracet, nevyšetřená otrava Bečvy a další informace by nám vše měly otevřít oči. Přesto je vláda chválena…

Chvála vládě

Za co? Ano, zřejmě pracují ve dne v noci. Komunikace s médii je ovšem tristní. Akce s bývalým ministrem zdravotnictví Prymulou a jeho odvoláním je spíše k hořkému pláči než k velkolepé chvále. Ve druhé vlně jsme nepochybně zaspali, což bylo opět spíše přičteno opozici, ač pan prezident hovořil i o tom, že vláda udělala nějaké chyby. Bylo jich více. Jestli opozice přicházela s různými návrhy, my obyčejní smrtelníci nevíme. Pokud ano, nemusely být brány v potaz. Těžko říct.

Musíte se jít očkovat

I takto mi vyznělo prezidentovo poselství. Jasně, vakcína bude zřejmě přelomovou záležitostí. Přesto je na každém z nás, jestli do ní půjdeme. Ve společnosti je spousta lidí, kteří jakékoli vakcíny odmítají, a daří se jim dobře. Všichni bychom se tedy měli svobodně rozhodnout. Dá se ale počítat s tím, že nás zřejmě bude stát do vakcinace určitými kroky tlačit.    

Smutné poděkování a víra v lepší zítřky

Prezident samozřejmě poděkoval všem v první linii. Ti mají skutečně obří obdiv nás všech. Poděkování se ale nenají. Bylo by zapotřebí podpořit je také finančně, a to hodně. Jinak, ano zřejmě bude líp…

Zdevastované podnikání zůstalo trochu stranou

Prezident hovořil o programu Covid 3, který pomůže živnostníkům a podnikatelům všeobecně. Opravdu tomu tak bude? Většina z nich si stěžuje, že takto náklady nepokryjí. Na mnohé firmy již přišly kontroly ze strany státu. Zavřené skiareály, kde se ještě dnes mačkaly masy lidí, také nejsou zrovna vizitkou extra koncepčního řešení. Opravdu smutné.

Opomenuté školství

Ať jsem pátral jakkoli, o vzdělávání řeč moc nebyla. Zavřené školy zanechají na žácích stopy, a to nesmazatelné. Minimálně rotační výuka by byla na základních školách zcela jistě na místě. Nuž, nejsem epidemiolog.

Prostě projev proběhl a jdeme dál

Příliš optimismu mi do žil nevlil. Opravdu ne. Působil na mě smutně, groteskně a postapokalypticky. Je to ale jen můj názor. Ostatní lidé budou mít zcela jistě jiné věcnější hodnocení.

Prezident České republiky Miloš Zeman: Zdroj náhledového obrázku commons.wikimedia.org   

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

144 komentářů

   1. Broukpytlik Odpovědět

    Užitečný?? Opravdu? A čemu podle vás prospěl? Hloupé tlachy a urážky nemocného zlodědka….

   2. Radek Odpovědět

    ty jsi úplně mimo ty Babišův vlezprdelisto. Zřejmě jsi zaměstnanec Agrofertu, takže ty muusíš, máš to v pracovní náplni

  1. Roman Odpovědět

   Ten prezident si nějak dovoluje , hm chtít po lidech , aby se dali očkovat a ještě kritizovat opozici . Dejte ho zavřít , tohle si nemůže dovolovat

  2. Broukpytlik Odpovědět

   Ale jděte. Vy nikoho nehledáte. Jen si potřebujete rejpnout do dalšího z mnoha, který se vašemu prezidentovi neklaní. No nedivím se mu, ono není proč. Ten „pisálek“ prezidentův ubohý projev popsal ještě hodně decentně. Jiní by si na něm při tom materiálu smlsli daleko víc, a po právu.

  3. Pavel Odpovědět

   Projev jsem poslouchal. Co chtěl říct to řekl. V krátké časové době ani nejde více stihnout. Kdo se ozval a dupe. Potrefené husy. Podle mě to jsou lidi co nejvíce štvou a rozdělují lidi.
   PS

 1. petr Odpovědět

  ta troska která už ani neví o čem mluví a kterou řídí dva grázlové typu Mynáře a Nejedlého za přispění řiťolezce Ovčáčka, není pro mě žádný prezident protože prezident stmeluje národ ve špatných dobách což tenhle lidský odpad kterýmu vystavuje pas ruská nebo čínská ambasáda není , je to hnus a ne prezident….

  1. Drábek Odpovědět

   A co v projevu řekl špatně,já jsem tam slyšel jen pravdu,která odpůrce bolí,ale je lepší pojmenovat věci správným jménem.Kydat,kydat,kydat,to je vaše krédo,ale myslet vlastní hlavou je nad vaše schopnosti.

   1. Zdenál Odpovědět

    Já jsem jeho projev neslyšel, ale i tak vím, že to musely být neuvěřitelné bláboly nemocného člověka. Už před třiceti lety jsem mu říkal : Když budeš takhle chlastat, dopadneš mizerně. To jsem mu ještě tykal. I jeho největší kamarád Šlouf o něm prohlásil, že je to nesmírně zlý stařec. Co z něho udělal chlast je cítit v každém jeho blábolu. Líto mi ho není. Jako kovaný soudruh by se ale neměl nechat očkovat kapitalistickou vakcínou tureckého migranta. Putin by mu určitě ověřený Sputnik 5 rád poslal.

    1. Jindřich Odpovědět

     Chudáčku, přál bych Ti, aby jsi pobral alespoň 10% znalostí a vědomostí, které má pan prezident, potom bych si Tě mohl i vážit.

     1. LUDĚK

      ŽE TY ZNALOSTI A VĚDOMOSTI NEUŽÍVÁ ,JE TO JEN PLNO RAD A UVAH ,VLASTNÍ MOZEKMÁME KAŽDEJ A VIDÍME ŽE NOVOROČNÍ NEPROJEV JSOU STOKRÁT OMÍLANÁ SLOVA V tv ,TISKU ,TAKŽE ŽÁDNÝ NOVUM Z NĚJ NEVYLEZLO,ALE MUSEL SE NÁM UKÁZAT .

   2. Jan Odpovědět

    Zkuste si pustit projevy jiných hlav státu z poslední doby. Možná pochopíte proč nemůže být prostý občan spokojený s projevem našeho prezidenta. Víc k tomu není potřeba dodávat. Pokud to sám nevidíte, jste pravděpodobně bezhlavě zaslepen, že nedokážete vidět pravdu. Vím o několika lidech z mého okolí kteří ho volili, bránili a dnes se za jeho chování stydí. Naštěstí budeme trpět už jen 2 roky a pak po něm ani pes neštěkne. Sledovanost jeho projevů taky mluví za vše. Zkuste si to schválně dohledat.

    1. Petr Odpovědět

     Pane Jane můžete jmenovat jiné státníky kteří měli projev, pokud vím ta Macron vůbec neřeší no go zony, vypalování kostelů, Merkelová neřeší nárůst násilí v NSR, Polsko chystá umístit USA základnu, Slovensko rovněž tak o čem píšete, že hlava státu ČR poděkovala za aktivity v boji proti Covidu dotaženého z USA nebo Číny, že opozici označila za destrukční partu atd.

    2. Jiří Odpovědět

     Souhlas, navíc si myslím, že každý volič pana Zemana by měl dostat půl roku veřejně prospěšných prací, aby alespoň částečně odpracoval škodu, kterou způsobil 🙂

    1. Viki Vikina Odpovědět

     Nevolila jsem ho a jsem ráda, je to o mnoho horší, než jsem se v době voleb obávala (a to bych nejraději ani Drahoše nevolila).

  2. Hana Odpovědět

   Pan Petr mně mluví z duše. Přemýšlím,co jsme to za národ,že dovolíme takové smečce v čele se Zemanem sídlit v krásných Hradčanech a dovolíme,aby byl premier Babiš-STB.

   1. Marie Odpovědět

    Souhlasím a Vámi, nechápu, kdo je mohl volit!!! Proč máme mít premiérem arogantního, namyšleného Slováka a prezidentem senilní trosku!!! Já tedy nevolila ani jednoho!!!!

     1. Petr

      Umíš něco jiného, než někomu říkat ať drží zobák? Stydíš se, že jsi volil takové grázly a lháře? Příští volby to můžeš napravit.

  3. Rita Odpovědět

   Souhlasím s Vámi pane Petře.Bohužel když člověk čte ty komentáře občanů – adorátorů prezidenta,který před vlastními občany dává přednost Rusům a Číňanům,tak je mi na zvracení.S těmito lidmi s IQtykve se ještě dočkáme mnohých smutných událostí…..

  4. Zdeněk Odpovědět

   Petře, tvůj / u/úmyslně píšu malé t /, příspěvek je jenom takový, jaké máš myšlení a slovní zásobu. Dál nebudu urážet.

  5. ivan Odpovědět

   Ta troska ještě stále dokáže projev spatra na rozdíl od příslušníků právem kritizované novinářské žumpy. Nejlepší president, kterého jsme od roku 1989 měli. Jaký to rozdíl od lidské trosky, alkoholika chlastajícího prvou ligu, hochštaplera Havla.

 2. Zdeněk Odpovědět

  Obyčejný, neobyčejný. Hlavně poplivat prezidenta. Hnus a k blití. Prezident měl pravdo o opozici a hlavně o uslintaných pisálcích, kteří si říkají „novináři“.

  1. Radek Štěpán Autor příspěvku Odpovědět

   Hezký den,
   děkuji za reakci. Na nikoho neplivu, pouze hodnotím a píšu svůj názor na projev.
   Naštěstí mohu. Pana prezidenta nehodnotím, to mi v žádném případě nepřísluší.
   Mějte se hezky!

   1. René Lána Odpovědět

    Dobrý večer.
    Pane Štěpáne, děkuji za to že Vy novináři stále fungujete, přestože je na Vás vytvářen tlak jak ze strany některých našich představitelů, tak některých čtenářů.
    Já osobně bych se velmi obával msty ze strany Prezidenta. Tak jak už mnohokrát dokázal (každý asi zná nějakou tu kauzu), že mu není cizí zasadit se o profesní likvidaci toho, či onoho svého odpůrce.
    S pozdravem a hezký zbytek dne.

    1. Jana Odpovědět

     Jenomže, on pan Štěpán, není žádný novinář, pane Lána. Je to opravdu jen, jak to tady napsal někdo výše „pisálek“ je to copywriter a je to takový renesanční člověk, protože jeho záběr je velmi široký. Přispívá na různé weby, kde se prezentuje takto:
     Například:
     https://www.nasezahrada.com/:
     „Zahrada je moje hobby, mám spousty zkušeností a rád se o ně podělím.“
     https://www.plnezdravi.cz/:
     „Zajímá mě vše okolo zdraví. O své zkušenosti z této oblasti se rád podělím.“
     https://www.epenize.eu/
     „Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím“.

     A to je výběr jen z některých webů, kam přispívá. Inu, jak píši – renesanční člověk. Nebo, že by Brouk Pytlík (všechno vím, všechno znám)? Bohužel, ve velké části jeho příspěvků je plno neodborných nedostatků… To je ale celkem nepodstatné, protože každý klik se počítá a nese peníze. (https://www.stepanradek.cz/)

     (teď jen s napětím budu čekat, jestli tady pan Štěpán ten komentář nechá, nebo ho zcenzuruje a vymaže)

     1. Radek Štěpán Autor příspěvku

      Hezký den,
      děkuji moc za komentář a přidání odkazů na weby, které vlastním.
      Doplním, že v mém portfoliu jsou ještě weby nasdum.eu a svetcestovatele.cz.
      Spojením renesanční člověk jste mě pobavila, to mě nenapadlo a neřekl bych.
      Ano, máte pravdu, na weby píšu články. Ne pravidelně. Pokud ale na zahradě něco dělám, rád se podělím. Jestliže mě napadne okomentovat cokoli, proč bych to neudělal. Stejně tak se podělím i o zážitky z výletů a dovolených. Když jsou v mých textech nepřesnosti, takřka okamžitě je opravuji, což dělá málokterý novinář. Za toho se nepovažuji, to máte opět pravdu.
      Moje weby jsou hobby magazíny, nikoli žádné odborné plátky.
      Jinak mažu pouze vulgární komentáře. Respektuji pluralitu názorů a samozřejmě beru i ty, které jsou mířeny proti mně.
      Mějte se moc hezky a hlavně zdraví!

   2. Jindřich Odpovědět

    Přál bych Vám, aby jste začal vykonávat nějakou skutečně užitečnou práci, jinak jste na tomto světě zbytečný.

    1. Radek Štěpán Autor příspěvku Odpovědět

     Hezký den, ano, ještě učím český jazyk. Tvar aby jste není spisovný, správně je abyste.
     Mějte se hezky a díky za názor!

     1. Petr

      Ať by prezident řekl cokoliv, tak Vaše reakce a reakce valné většiny novinářů bude stejná- kopnutí do prezidenta a Ti agresivnější jistě přidají nějaké to více či méně skryté povzdechnutí, že je škoda, že prezident ještě žije. Ale což , je to jen důkaz, že je svět v pořádku- lidmi zvolený prezident mluví, novináři straníci „demo“ bloku štěkají…

   3. Jirka Odpovědět

    Dobrý večer…beru na vědomí, že každý má právo na vyjádření svého názoru…proto toto právo využiji i já. Kdybych měl srovnávat projev prezidenta a to co jste napsal Vy, tak dle mého názoru, tak právě to, co jste napsal je krásná ukázka toho jak národ rozdělovat a nikoliv ho spojovat dohromady…

   4. J.B. Vymětal Odpovědět

    Ano ale hodnocení statí máte velmi vlastní a je cítit, že i vy se cítíte jako novinář uražen. Na rozdíl od vás s ním s hodnocení současných redaktorů souhlasím. Nikdo z vás není objektivní a nehodnotí nezávisle. Každý z vás jen zobrazuje ve svých příspěvcích svou příslušnost k proudu ke kterému patří, což vám novinářské etice nepřísluší. Už nadpis vašeho článku o vás mnoho vypovídá. I zde překrucujete to co říkal. On nabádal a doporučoval očkování a ne jeho povinost jak jste si sám dovodil. ….. Zkrátka z vašich poznámek je jasná nenávist k osobě prezidenta. A to rozhodně nesvědčí o tom, že by jste byl kvalitním NEZÁVISLÝM novinářem. Jen se řadíte do té sorty kterou pan prezident kritizoval. Je vidět, že je velmi nemocný a opustil i své bonmoty, ale hlava mu myslí pořád mnohem líp než mnohým z nás.

    1. Hana Svobodová Odpovědět

     Napsal jste to velmi dobře a výstižně. Tito novínáři opravdu patří do novinářské žumpy. Oni se ani na nic jiného nezmůžou. Do solidních novin je nevezmou, tak se musí vyzvracet na internetu. Ten snese všechno.

 3. Jan Marek Odpovědět

  Pravicová opozice si zaslouží nejen kritiku, ale i přezdívku „PRAOPICE“. Už jenom pro tu svoji drzost, hloupost, zákeřnost, pokrytectví a aroganci. A novináři se nezaslouží nic jiného než PRAOPICE, protože svými články vytvářejí ve společnosti jenom chaos a nenávist. Novináři spolu s PRAOPICÍ nepatří nikam jinam, než do hluboké a smradlavé žumpy. 🙁 S panem prezidentem naprostý souhlas. 🙂

  1. Václav Odpovědět

   Nadávka, či nálepka není argument a poukazuje pouze na myšlenkovou nedostateč
   nost těch, kdo ji vyslovují“. (Zeman 17.11.2015, Praha – Albertov).

 4. Vlk Odpovědět

  Já si myslím, že to dopadně naprosto normálním způsobem, kdo musí a kdo chce, tak ten se nechá naočkovat, ten kdo nechce tak se naočkovat nenechá……….
  Také proč by se měl nechat očkovat člověk, kterému nic nebylo a není……….

  1. Čestmir Odpovědět

   A proč se nemá nechat očkovat aktualne zdravý, ale třeba starší člověk? Očkovani je jen pro nemocné?

 5. František Odpovědět

  Asiproto, že peníze nejsou u mne zdaleka na prvním místě životních hodnot jako pro tohoto pisálka, musím konstatovat, že bylo předem jisté, co o projevu našeho prezidenta napíše. Účelem vánočních či novoročních projevů by neměly být hlubokomyslné rozbory politických kauz nebo ekonomiky, ale spíše přátelské a lidské připomenutí toho, co nás pálí. A ačkoliv nám může být živnostníků líto, přece jen dnes je jedna věc podstatně důležitější než skiareály či fitnescentra – a to je skoncování s metlousoučasného světa – COVUDem.

  1. Luppe Odpovědět

   Covid je metla? Jakápak? Za 20 letý průměr úmrtí počet mrtvých stoupnul až v září cca o 500, v říjnu o 1000 a v listopadu o 1500, takže celkem o 3000 mrtvých, jenže tím se nedá tak dobře strašit a manipulovat veřejnost že, proto budeme radši uvádět skoro 11 tis mrtvých a to je otázka kolik z těch tří tisíc zemřelo na zanedbanou péči ve jménu náboženství jménem Covid, najednou někam zmizely všechny ostatní choroby, ale že tady bude zničená ekonomika, zničené rodiny nikoho nezajímá, hlavně že Babiš bude moci skoupit další společnosti v problémech ;-)).

   1. Jindřich Odpovědět

    Že je pan Miloš vysoce inteligentní o tom nelze pochybovat, o Vás se to s určitostí říci nedá.

 6. Přemysl Louda Odpovědět

  A pak že máme nezávislá média a všechny periodika.Přeji všem mladým,aby začali rychle přemýšlet o budocnosti své osoby a svých nejbližších,dětí rodičů.Celý systém říká se tomu demokracie uhání jiným směrem.Ahoj

 7. Franta Odpovědět

  Hysterické reakce naší destruktivní opozice jsou přesně tím co mi babička říkávala o potrefených husách.

  1. miroslav Odpovědět

   Tahle opoziční politika to je pohodička ,to jsou penízky a veget za nic když někdo něco vymyslí jednoduše se to pomluví pošlape a zase klid ,protože jsou hloupí a nepochopili ,že opozice má navrhovat lepší řešení a nejen plivat na vládu ,nedej bože aby se tam někdy někdo dostal tam by museli zapojit hlavy ,jediná opozice na světě která hlasovala proti stavu nouze ,rarita ,prezident má pravdu ,tohle jsou zaměstnanci ruzných stran ale ne politici

 8. Radim Odpovědět

  Průměrný občan si podle mne myslí, že bude mít průšvih, až budou volby. Volit současnou demoopozici a melounovitou pirátskou opozici, která neumí nic jiného než při každé příležitosti pokrytecky a zákeřně útočit na vládu a udávat v Bruseli, prostě nejde, to není absolutně možné. Volit Babiše taky moc dobře nejde, protože Babiš už tam je dlouho a je to na něm vidět, už by potřeboval zpátky do opozice a nabrat trochu toho rozhledu a kontaktu s realitou.
  Co se týká podnikatelů, ty neničí vláda, ale Covid. A co se týká náhrad podnikatelům, jde to z našich peněz, z našich daní a ty dluhy padnou zpět na nás. Tak by s těmi náhradami měla vláda poněkud šetřit. Čím víc bude vláda šetřit, tím menší dluh budeme nahražovat po Covidu.
  A budeme ty dluhy platit krvavě, protože Brusel chce rozbít nás automobilový průmysl, Green Dealem chce zničit naši energetiku a obecně nejspíš celou ekonomiku. A je jen otázka, v jaké fázi tohoto ničení evropských ekonomik se lidi ozvou a bruselské nevolené úředníky a komisaře zastaví. Či aspoň zkusí zastavit..

  1. pípa Odpovědět

   Pane Radime, nějak mi to uniklo, ale my máme nějaký automobilový průmysl ???
   Německý koncern VW tady vlastní Škodu a vyrábí jí i v Číně a Rusku. Hnůjdaj si tu postavil fabriku na auta a pro TRV v Ovčárech pan president jako tehdejší premiér vytvořil investiční pobídku nad kterou by zajásalo srdce každého českého investora. Jo a pak tu ještě Indové mají Avii a Američané Tatru, tedy pokud mě paměť neklame….
   Jaký náš automobilový průmysl tedy touží zlý Brusel rozbít ???

 9. Milan Odpovědět

  OBYČEJNÝ PISÁLEK CO ZATIM PRO REPUBLIKU NIC JINÉHO NEDOKÁZAL NEŽ ŽVATI !!OBYČEJNÍ LIDÉ ŽIJÍ V MALÝCH MĚSTECH A NA VESNICÍCH A BEZ NIH BY JSTE ASI UMŘELI HLADY !!!!!ASI BY STAČILO ABY ZAČALI PLATIT DNĚ JAK VĚTŠINA FIREM V PRAZE NE ???

 10. Vladimír Huneš Odpovědět

  Neuvěřitelná, nenávistná sprosťárna bruselšvába Štěpána, pisálka z protičeské pražské kavárny. Jste v omylu, havloide Štěpáne, prázdné a nic nepřinášející projevy četl z papíru vždy ten váš guru Havel. Jen jednou vybočil, když odráčkoval ,,vysoce odborné“ hodnocení stavu naší ekonomiky – ,, Naše země nevzkvétá .“ Jinak to byla vždy nuda, brebty o ničem. To jste vy sluníčkáři nikdy nekritizovali, protože jste vy všichni dohromady byli jen špína, lež a nenávist, kterou ovšem vy všichni vydáváte za tu vaši nechvalně proslulou pravdolásku.

  1. Radek Štěpán Autor příspěvku Odpovědět

   hezký den,
   nevím, co je na mém názoru nenávistného.
   Pražskou kavárnu ani sluníčkaření jsem nikdy neřešil.
   Pobavil jste mě, mějte se hezky.

  2. Zdenál Odpovědět

   Huneši, Havel ti zřejmě překazil to, čím jsi se celá léta s rodinou živil. Holt i Babiš s tímhle svinstvem musel skončit. Není už kam donášet.

 11. Jan Hrubý Odpovědět

  Zemana klidně nechme kydat hnůj na ty, které nemá rád. Dejme mu volnou cestu jeho mstivosti. Věřme, že se možná my starší a určitě naši potomci dožijí charakterní hlavy českého státu.

  1. pavelpavel Odpovědět

   Má to do velikonoc, pokud ho nenahradí něčím umělým. Že by jim do Lán poslali mumii z Ruska nebo z Číny. A nebo Kima?

 12. Ivan Malík Odpovědět

  Stále nevím, co od proslovů prezidenta kdo očekává. Že je velká část medií stoka je pravda, že mají někteří opoziční politici máslo na hlavě, že zapomínají na své dřívější prohřešky je také pravda, že by nic jiného proti covidu nevymysleli je také pravda a že v létě ti nejhlasitější kritici vlády dělali veřejné mejdany a tím také založili budoucí problémy s druhou vlnou, je také pravda. A protože je to pravda, tak o čem jiném má prezident mluvit. Mimochodem ještě jsem neslyšel od jakéhokoli opozičního politika nějaký opravdu zajímavý projev. Jenom si vyslechněte Pekaradamovou, hajaju Fialu nebo opravdového mudrce Jurečku. A u novinářů se objeví zajímavý článek jenom ojediněle. Jinak je to stále stejné, špinění, sprostota a nenávist.

 13. tomas Odpovědět

  koukám, že ten nešťastnej inženýr co sedí shodou okolností na Hradě má stále plno obdivovatelů peklo

 14. Lukáš Brázda Odpovědět

  ….jako aby nám otevřelo oči co ? Aby jsme prohlédli a začli volit vlezdobruselisty, udavače, vítače a snad překrucovače dějin nebo Sorosovi barevnorevolucionáře NWO či slepenecké dočasné koalice ? Děkuji nechci

 15. Mirek Odpovědět

  Vaše argumenty nic moc ,řekl bych podobně neslušný kopirující hlavního čučkaře!!! Obhajujte jeho lži ,sprostoty a opilectví v přímém přenosu! To se obhajuje špatně,že?

 16. Jan Odpovědět

  Pane Štěpáne. Nebudu komentovat celý váš výplod. Jenom k té komunikaci vlády a médií. Nevadí mi komerční TV, která jede v duchu antibabiš, ale od ČT, kterou si platíme za pravdivé informace, bych čekal, že nebude celé dny děsit lidi, přebíhat od ministra k ministrovi, jednoho politika k druhému, krachujícího podnikatele atd. a jejich výroky vnášet nejasnosti a pak tvrdit, že je vše chaotické, ale že několikrát denně , v pravidelnou dobu, bude pravdivě informovat veřejnost o platných opatřeních. A co se týká podnikatelů, je těžká doba a je mi jich líto, někteří budou muset hledat jinou oživu, ale nedá se kapitalisticky vydělávat se socialistickými jistotami.

 17. Michal Odpovědět

  Projev jsem slyšel.Byl hezkej.Pokud se někomu nelíbil,jeho problém.Myslím,že projev měl hlavu i patu.Že napadal pisálky mě vůbec nepřekvapuje.Rádoby novináři zvlášť ze žumpy Forum 24 by potřebovali nakopat.Zeman to vystihl dobře.Opozice neměla žádnej nápad,jen plivala na vládu.To umí kdejakej ubohej Fiala s z ODSS.

  1. michal Odpovědět

   Opozice měla ten nápad, že se 28. ledna vytvoří skupina odborníků, kteří nás připraví na nastupující pandemii. Slovák ale řekl, že je to jen rýmička a že to zvládne sám. Výsledek 10000 zbytečně mrtvých. Ty jdou za tebou a za slovákem.

   1. Jindřich Odpovědět

    Kdyby to bylo jen u nás, jistě bych Vám dal za pravdu, bohužel je to rozlezlé po celém světě, proto Vaše vyjádření hodnotím jako blábol, který vychází z útrob demo žumpy.

 18. Štíchová Odpovědět

  A co tam bylo za pravdu? Nevím, jestli vy myslíte svou hlavou, ale asi vymytou komoušema. Ku si koblihu a vol nadále STB. Plně souhlasím s panem Štěpánem. A pane Brázda, kdo je tady udavaČ? aSI ESTÉBÁCI, ŽE?

 19. josef Odpovědět

  nechapu jak nekdo muze souhlasit s tou troskou co si rika prezident je to obycejnej lhar a lezdoprdel Ciny a Ruska a vubec Vychodu proste Husak nadr

 20. Petr Odpovědět

  Pan prezident měl zcela pravdu, lidi co ho kritizují mají komplexy ve svém životě a chuť psát o své nenávisti kdekoliv. Tito lidé by se měli léčit, mají psychické problémy a jsou nebezpečí pro náš národ. Vyserte sem na ty vaše duchaplné příspěvky a léčte se!

 21. pavelpavel Odpovědět

  Zapomněl na Bečvu, Penam, bureše, falmera.
  Očkovat se může nechat proti mstivosti, lži a podrazáctví.

  Ale nafoukli ho za měsíc pěkně. Umýt, obléknout, hodit nohu přes nohu, kokain, vodku a cigáro,

  Během natáčení „proslovu“ 2 x přebalit.
  To je vrchní velitel?

 22. hana Odpovědět

  já myslím,že jediný čech je právě jen president Zeman jinak tam sedí hladová a zlodějská fašistická a cikánská pakáž všude a president správně řekl, že ta blbá dredovaná opozice jen kritizuje,ale nic,krom hrabání a korupci nic jiného neumí ani vládě ,která je samí zloděj a tunelář od roku 90 až po dnešek a já dnes říkám že jsme fašisticko-cikánská díra ,kde soudci,policajti a ta pakáž v sněmovně je skorumpovaná,protože to že kalousek kradl ze všech nejvíc i s klausem,který rozkradl 73 miliard a celá ta ods edská banda vytunelovala a ted na každého kdo jim odporuje tak se ho hodlají kydáním špíny,kterou dělali celou dobu oni ,vyštvat z vlády to je kašpařice

 23. Miroslav Jaja Odpovědět

  Pokud bude oběd ovara z hradu s Burešem a s necelými rodinami (syna Babiše ze Švýcarska asi nepozvou-co kdyby mluvil), tak předpokládám, že je policajti rozeženou (více ne 2 lidi spolu nejsou povoleni) jako ty, co si dovolili jít do hospody.

 24. milan Odpovědět

  Většina největší chytráci jako celá opozice všechno je špatně jestli je to tak nebo tak kritizovat
  a nadávat nebo ještě hůř urážet pana presidenta umí kde jaký ubožák, ale pomoc nebo něco vymyslet to už je horší.

 25. Jarek Odpovědět

  To je opravdu troska! Jsme ostudou Evropy, takovou vládu a prezidenta nemá snad v civilizovaném světě nikdo! Jenže ten problém je, jak vidíte, že stejné bahno úplně vygumovaných figurek tady píše a vyjadřuje s těmito vládními kreaturami souhlas. Potom se nesmíme divit, že se naše země ubírá směrem Krach! Tyto vládní podporovací opice patří především k těm, co je tito státní rozkrádači živí na úkor jiných, kteří platí daně. Jen tady jich zase pár napsalo……

 26. Edita Odpovědět

  Zeman je nenávistný a sebestředný stařec, který by už měl dávno rezignovat. Jeho jednání a vystupování je nedůstojné postu prezidenta a v mnohých momentech i ostudné a trapné, viz jeho slovník.

  1. Los Lubomír Odpovědět

   Zřejmě jste při projevu vypil dost alkoholu a špatně jste slyšel. Já jsem slyšel poděkování doporučení bez známky nenávisti nevím co je nenávistného na tom doporučovat lidem aby se nechali očkovat zdůrazňuji doporučení a doporučení opozici aby se chovala slušně.

 27. Josef Odpovědět

  Všem těm kteří napadají presidenta České republiky.
  Nikdo z vás není bez chyb. Jednou je zvolen většinou tak raději mlčte. A u dalších voleb si volte koho chcete. Vždy rozhodovala většina.(Měla by) Pokud chcete vašim potomkům ukázat, že mohou vše, tak se sami dočkáte toho pohrdání na sobě samých.

 28. Zdenek P Odpovědět

  Na obdobná fóra zásadně „nechodím“, a nikdy jsem se takto neprezentoval. Ale z přečtených komentářů je mi fakt smutno. Je vidět jak je naše společnost systémově rozdělena nenávistným presidentem se svojí kohortou . Vládne nám komunistický estébák – nyní kapitalista (největší nepřítel komunistů) podporovaný komunisty s rusko-čínskou koalicí z Hradu. Opravdu jsme jako Švejkův národ a přísloví , že každý národ má takovou vládu, jakou si zaslouží, zdá se, že sedí . Ty komentáře některých autorů opravdu vypovídají o všem.

  1. Broukpytlik Odpovědět

   Jakou úctu? On si ji nějak zasloužil? Škodí už druhé volební období, neudělal dobrého, co by se za nehet vešlo. Jen likviduje všechny, co mu kdy šlápli na kuří oko (třeba jen tím, že si dovolili mít jiný názor než ten vašnosta). Zlý, mstivý a sprostý zlodědek, který bude škodit ještě s posledním dechem. K takové kreatuře nemám absolutně žádnou úctu. Úcta není něco, co vyfasujete s funkcí nebo dosažením věku. Úctu si u lidí musíte zasloužit. Svým jednáním, svými činy. Tenhle pán si vysloužil za svoje konání tak leda hluboké opovržení.
   A s pravdou většiny jděte někam, kde slunce nesvítí. Jen proto, že si tohle pár bezmozků zvolilo, nesednu si na prdel.

 29. Jitka Odpovědět

  Dříve jsem si prezidenta Zemana vážila pro jeho historický přehled a proto, že se nás zastal proti nechtěným muslimům a nepřátelskému islámu.
  Ale tím, že nás nabádal k očkování, tím jsem znechucena. Vždyť i ta „pharma-mafie“ od toho dává své špinavé ruky pryč a poškození platit nebude!…
  Obávám se, že je pod cizím vlivem…

 30. Mirajs Odpovědět

  Já se přiznám že jsem kecy toho zapšklého starého muže neslyšel. A vlastně mě ani jeho řeči nezajímají. Nejsou to řeči státníka, ale senilniho, naštvaného a arogantního starce plného zlosti a záště. Arogantní byl vždy, jako každý politik, on však svou aroganci vynikal. Ano…znám ho ze sjezdu v roce 1995 v Bohumíně . To byl jiný frajer!!! Byl nad věcí, chtěl být premiér všech. A dnes …zmanipulovaný starý muž! O co mu dnes, na sklonku jeho života jde??? O těch dolních 10milionu občanů??? To určitě ne …to si musí každý přebrat sám.

 31. Broukpytlik Odpovědět

  Kdyby nebyl žádný projev, asi by se vůbec nic nestalo. Stejně jako kdyby nebyl prezident. Alespoň tedy v té formě, ve které se vyskytuje teď.

 32. Martin Odpovědět

  Kdo může za to že tu neexistuje národní hrdost. V zemi kde se pod těmito pojmy myslí pití piva a koukání na fotbal se nedá nic jiného než nenávist a opovržení stárnoucího muže čekat nedá. Dobře ví že končí a tak může své letité spory a nenávist k čemukoliv co není z jeho světa ventilovat naplno. A pokud jde o nás běžné občany mi se tu máme vzájemně ničit pomlouvat urážet aby jsme nebyli jednotní a tyhle zvěrstva na našem státě mohli nerušeně pokračovat. Ani nejhorší vláda není horší než lidé co to dovolili. Od politiky která utváří život nás všech jsme si zvykli odvracet zrak. Nic se nedá změnit ti nahoře mohou všechno jako dělali vždy. Ovšem největší triumf těchto skupin zahraničních i domácích je že jsme do role pasivních obětí co se do poslední chvíle perou mezi sebou o drobečky co zbývají dostali. Uvěřili jsme ve vlastní bezmoc a podle toho to tady vypadá. Lidé co volili zemana nebo ti co jsou proti. Ani jedna strana sporu nemůže vyhrát. Můžeme se tu jen urážet a napadat do soudného dne. Dokud se jako národ nenaučíme žít spolu pokaždé se bude tohle dít a vždy do toho budou zatažení nevinní lidé. No nezbývá než doufat že nakonec překonáme spory a vykročíme do budoucnosti všichni společně. Nezbývá než říct co se říká v zemích kde národní uvědomění je založeno na solidaritě a slušnosti elementární. Bojujme společně v této těžké hodině, protože když to vzdáme když se budeme zajímat jen o osobní přežití prohrajeme nakonec všichni. Kéž nám bůh pomáhá.

 33. roman Odpovědět

  píšete zde o alkoholu a starectvi pana prezidenta , a ten vah zkurvysyn havel byl co ??? konfident ozrala a devkař ktery svou nemocnou ženu nahradil štetkou co porodila nespecifikovatelnou zrudu

 34. roman Odpovědět

  Vy jste pane učitel čeakeho jazyka ??
  tak v tom případě dougám že našim dětem nepodsovate svoje úchvatné myšlenky a opravdu se jen venujete učivu

 35. Karel Odpovědět

  Autor článku říká o sobě “ Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím“. A tomuto krédu odpovídá i jeho výtvor , který je psán podle pokynů plátce mzdy. Jenže řada lidí již nevěří všemu.

 36. Andrejko Odpovědět

  Jsem rád, že jsem toho dementního staříka plného nenávisti neposlouchal. Nepatří na Hrad, ale na psychinu.

 37. Jiří Odpovědět

  Dobrý den Radku,
  váš příspěvek se mi líbí. To samozřejmě není zárukou, že je dobrý. Dobrý je proto, že objektivně a argumentačně hodnotíte a nenechal jste se strhnout k oplácení prostěvulgárními narážkami na „pisálky“ k odplatě. U vašich oponentů bych v případě inteligentní diskuse čekal totéž. Bohužel je pro ně vzorem člověk, který se svým chováním řadí na okraj společnosti, a vulgární napadání je pro ně pomyslnou normou slušnosti. Proto jste vulgárně , trapně a až podle napadán za svůj názor.
  Nic si z toho nedělejte. Přeji vám hodně zdaru.

 38. Josef Odpovědět

  Pane MARKU ptam se jestli ste videl i vitani cesky armady kdy byl joko vrchni VELITEL ZEMAN! Trochu trapny ! 2 ho vedou 3ti pripraven a mistr cumi jen do silnice a jde ! jenze vojaci sou VLEVO a ty vubec nevidel .

 39. -václav Odpovědět

  pokud jsem to pochopil dobře, tak pan president sdělil, že je to na každém z nás, jesli se nechá očkovat. Díky , nenechám se očkovat jakousi látkou která byla vytvořena v západním světě, když u nás se zastavil vývoj naší látky s tím, že je to sice úspěch našich laboratoří, ale stejně koupíme zahraniční předrařžený šmejd.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *