Obchodujte na nové investiční platformě Alverdo.com

Investování

Alverdo je novou globální obchodní/investiční platformou, která byla otevřena i pro uživatele z ČR. Pomůže Čechům k tomu, aby se konečně přestali bát obchodování a investování na kapitálových trzích?

Obchodování na finančních trzích se zdá složité a drahé. Pravda to ale není. Dnes může obchodovat každý běžný člověk, který chce profitovat z pohybů cen podkladových aktiv. Platforma Alverdo vznikla právě s cílem, aby byla použitelná pro každého bez ohledu na původ, příjem či zázemí, zároveň je ale spolehlivá a bezpečná.

Začněte obchodovat na Alverdo.com

Na platformě Alverdo je možné investovat do široké škály aktiv. Lákají vás kryptoměny? Není problém. Chcete investovat do akcií, forexu, indexů, ETFs? Tuto možnost máte. Tokenizovaná aktiva (vše vyjmenované kromě kryptoměn) jsou pro investory flexibilní, můžete obchodovat i frakce a využívat páku, což je vhodný nástroj pro optimalizaci rizika. Všechno se dá obchodovat na jednom místě, nemusíte být přihlášení do několika platforem.

Celá uživatelská platforma je postavená tak, aby byla co nejvíce jednoduchá. Stačí se registrovat, vložit finanční prostředky a už obchodujete. Nástroje jsou intuitivní, platforma byla vyvinutá na míru lidem, kteří s investováním začínají, nikoliv profesionálním investorům. Snadno a rychle se v ní zorientujete.

Nikdo vám neslibuje zázraky, ale Alverdo uvádí, že můžete dosáhnout na roční zhodnocení až 6,99 % z dostupného zůstatku. To je víc než na spořicích účtech nebo termínovaných vkladech u bank. Toto zhodnocení je pro vás navíc zcela pasivní. Výnosy jsou denní, takže zisky obdržíte na svůj účet každý den. A především peníze nemáte nikde vázané. Vyberete si je, kdykoliv je potřebujete.

 

Alverdo

 

Začněte zhodnocovat své úspory

Vybudovat si pasivní příjem je sen většiny lidí. S obchodovací platformou Alverdo.com je to naprosto možné. Registrace je snadná a obchodování taktéž.

Nezapomínejte však, že každé obchodování s tokenizovanými instrumenty a kryptoměnami je rizikové. Ideálně byste měli investovat pouze prostředky, o které si můžete dovolit přijít.

Náhledové foto: Pixabay

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.