Neuspěli jste se žádostí o půjčku? Pomůže soukromý investor

Peníze

V médiích se v poslední době neustále hovoří o zdražování a lidé se často dostávají do finančních problémů. Mnohdy si prostě jen člověk chce koupit něco navíc a zjistí, že mu peníze přijdou na účet později. Samozřejmě se snažíme věci rozdělit na zbytné a nezbytné, nicméně i přesto si lze na cokoli půjčit. Tedy jen tehdy, když víme, že finanční prostředky budeme schopni vrátit. Podobně to mají i podnikatelé, již potřebují rozjet svůj byznys.  Někdy ale může nastat problém a tím, že vás v bance nebo nebankovní společnosti odmítnou. Pak je třeba jednat.

Soukromý investor vám zajistí finanční pomoc

Takový podnikatelský start není vůbec jednoduchý a pro všechny subjekty má prakticky jednoho společného jmenovatele. Tím je kapitál. Že vás už v bance i v případě online žádosti u některé z nebankovních společností odmítli? Nevadí, řešení představuje soukromý investor. Získat u něj můžete zajímavý úvěr, který vám aktuálně pomůže ve vašem byznysu, vy jej nastartujete, peníze splatíte a vše bude fungovat jako na drátkách.

Moderní rychlé půjčky

Potřebujete půjčit částku jen do 200 000 korun? Pak se celý proces u soukromého investora obejde bez zástavy nemovitosti. Podnikatelská půjčka bude díky tomuto faktu maximálně rychlá a efektivní. Samozřejmě je. Možné získat za specifických podmínek i mnohem vyšší sumy. Samozřejmostí musí být u žadatele vlastní bydlení. Zástava je u vyšších částek nezbytná.

Účel využití peněz je jen na vás

Pamatujete si klasické hypotéky, které byly v minulosti podmíněny doložením účelu využití finančních prostředků? Možná jste také sháněli faktury, abyste bance ukázali, že peníze putovaly skutečně do vaší stavby. Půjčka na podnikání u soukromého investora je v tomto ohledu úplně jiná. Nikdo se vás totiž na účel využití peněz ptát rozhodně nebude.

Náhledové foto: Pixabay

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.