Faktury

Neplacení faktur jako hlavní riziko podnikání: Víme, jak se bránit

Pro zahájení podnikatelské činnosti se rozhoduje stále více lidí. Není se čemu divit, jelikož před sebou vidí solidní zisky a také flexibilní pracovní dobu. Podnikání skutečně může přinést vysoké finanční částky, nicméně je také spjato se spoustou rizik. Tím asi největším je ztráta vzniklá v důsledku nesplacení faktur za odvedenou činnost. Dostat se můžete do velmi nepříjemné situace. Ta je pro mnohé doslova a do písmene neřešitelná. My pro vás alternativní efektivní ochranu máme. Jakou? Čtěte dál, vše vám prozradíme.

Neplacení faktur včas vás může odrovnat

Ať už vlastníte větší firmu nebo jste drobný živnostník, neplatící odběratelé vašeho zboží či služeb vás mohou zle potrápit. Drtivá většina podnikatelů se již setkala s tím, že jim nebyla včas zaplacena faktura. Vás jako podnikající subjekt nezajímá to, že vám prostě nemá klient z čeho závazky hradit a že za své finanční potíže třeba ani nemůže. Jste to vy, kdo musí platit za energie, nájem či mzdu vašich zaměstnanců. Chránit se přitom lze prostřednictvím pojištění faktur.

Získejte jistotu…

Platební neschopnosti zákazníků lze tímto způsobem efektivně předcházet. Pojistit si totiž můžete jakoukoli fakturu, již vydáte. Urgence směrem k neplatičům nepůjdou od vás, ale od poskytovatele pojistky. Jestliže nakonec dlužník nezaplatí, dostanete od pojistitele celkem 85 % z částky na faktuře. A cena pojistky? Ta činí pouze minimum procent z kompletní výše faktury.

Expresní a jednoduché pojištění online

Jak si faktury pojistit? Velmi jednoduše. Na PojistenaFaktura.cz to zvládnete na pár kliknutí. Pojistit si lze faktury ve výši pohybující se od 10 000 do 250 000 korun. Musí se jednat faktury vystavené mezi firmami. Každá z faktur je pojišťována zvlášť, jelikož si ji pojistitel přesně prověří.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *