Nechte si zpracovat daně v Rakousku, Německu i Holandsku

Rakousko

Jste zaměstnaní v Rakousku, Německu či Holandsku, nebo tam jezdíte pracovat? Pak tam zcela jistě odvádíte daně a máte nárok na jejich vrácení. Spousta lidí nad tím mávne rukou, protože nemají nejmenší tušení, jaké papíry vyplnit. Byla by to ale obrovská škoda, vždyť takto zahazujete pěkné peníze.

Na daně Německo, Rakousko a Holandsko se specializuje společnost TJ-Legal. Z jejích průzkumů vyplývá, že lidé mají na daních přeplatek v průměru 1210 eur, ale mnohdy i daleko více! Nenechávejte tyto peníze státu, požádejte si o ně. Díky spolupráci se specialisty vás to nebude stát příliš starostí.

Slyšeli jste o Freistellung?

Do Německa často jezdí pracovat čeští a slovenští stavebníci. Slyšeli jste o tom, že k těmto činnostem musíte mít podepsaný tzv. Freistellungsbescheinigung? Pokud nemáte, odběratelé automaticky strhávají z faktury 15 % daň, kterou odvádí státu. Vy si o ni v rámci daňového přiznání můžete požádat, ale mnohem jednodušší je, když máte podepsaný Freistellung a pak to už nemusíte řešit.

Tohle je jen jedna z optimalizací, kterou budete mít vychytanou, když se spojíte s odborníky.

Vrácení daní z Holandska, Rakouska i Německa

V TJ-Legal pro Čechy a Slováky vyřizují komunikaci s úřady a vyplňování různých formulářů a dokumentů v Německu, Rakousku a Holandsku. Jsou schopni vám vyřídit vrácení daní z Holandska, rodičovské příspěvky v Rakousku a mnoho dalšího. Po vás se nevyžaduje prakticky nic, materiály od zaměstnavatele a úřadů si v TJ-Legal opatří sami.

Požádejte o vrácení daní ještě dnes

Celé je to velmi jednoduché. O vrácení daní požádáte na webu TJ-Legal. Přiložíte potřebné podklady, počkáte, až si firma vyžádá chybějící podklady. Celý proces trvá průměrně 16 týdnů, pak vám peníze dorazí na účet. Daně Rakousko, Německo a Holandsko už nejsou žádný problém!

Náhledové foto: Pixabay

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.