cit pujcka

Nebojte se nebankovních půjček

Půjčky realizované mimo bankovní domy jsou pro mnohé z nás ne příliš lákavé, jelikož ve společnosti ještě stále panuje mýtus o jejich značné nevýhodnosti. Opak je ovšem často pravdou a tyto úvěry od nebankovních soukromých společností mohou být po všech stránkách výhodné. Pokusme se tedy upozornit na hlavní plusy těchto půjček a v neposlední řadě také na to, kde si budete moci půjčku najít přesně podle vašich představ.

Bez nahlížení do registru

Jednou z hlavních výhod nebankovních půjček je především to, že jsou nabízeny bez nahlížení do registrů dlužníků. Těch je u nás hned několik a nejznámějším je Solus. Do něj i do některých ostatních nahlížejí všechny banky. Zjišťují si tak bonitu potenciálních klientů. Pokud tedy patříte mezi dlužníky, pak není problém si u některé se soukromých finančních institucí půjčit. Nebankovní společnosti většinou nevyžadují ani potvrzení o celkové výši pravidelného příjmu. K dispozici jsou tedy i matkám na mateřské dovolené, důchodcům a jiným nevýdělečným osobám.

Opravdu rychlé půjčky

Velkou výhodou nebankovních půjček je jejich skutečně rychlé poskytnutí. Získat je lze klidně do pouhých několika málo minut od vyplnění online formuláře sloužícího jako žádost. Mnozí poskytovatelé dokonce zaručují rychlost půjčení dané sumy v řádu několika hodin. Samotné žádání o půjčku přes internet anebo díky SMS zprávám není nijak náročné. Časově žádost zabere naprosté minimum.

Získejte více informací

Ideální je podívat se na všechny nebankovní půjčky na jednom konkrétním webu. Stačí kliknout na www.pujckain.cz/nebankovni-pujcka-kde-vam-opravdu-pujci a nejít si přesně relevantní informace, které se vám stoprocentně budou hodit. Půjčku si ostatně můžete přímo i uzavřít, a to v nejvýhodnějším provedení. Porovnání si budete moci udělat sami.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *