Naučte své zaměstnance táhnout za jeden provaz

Teambuilding

Kde uspořádat firemní teambuilding? Jedno místo bychom pro vás měli.

Teambuildingové aktivity jsou v současné době velmi vyhledávané. Obzvláště ve firmách, které od svých zaměstnanců vyžadují, aby tzv. táhli za jeden provaz. Víc hlav toho totiž skutečně víc ví. Mnohdy dokážou věci až nevídané a neslýchané. Chcete, aby se takovými výsledky mohl pochlubit i váš pracovní kolektiv? Tak ho jaksepatří stmelte.

O zábavu je postaráno

Místo přímo stvořené pro firemní teambulding je vzdálené necelou hodinku od Prahy, Plzně i Českých Budějovic. Je jím Hotel Resort Equitana ležící v krásné přírodě, v klidném a čistém prostředí na pomezí jihočeského a středočeského venkova blízko Brd, který kromě komfortního ubytování nabízí také wellness, restauraci, jízdárnu a spoustu dalších aktivit, při nichž se zabaví jak dospělí, tak i jejich děti. A samozřejmě i zaměstnanci vaší firmy. K dispozici tu budou mít konferenční prostory, profesionální catering, luxusní SPA, bazén i skvělou kuchyni. Zahrát si budou moci minigolf i bowling. Nebo si třeba vyrazit na procházku do okolí, ať již na nedaleký Orlík nebo do hlubokých Brdských lesů.

Teambuilding

Foto: equitana.cz

Nuda v Equitaně nehrozí

Firemní školení a další firemní akce s ubytováním zkrátka vůbec nemusejí být nudné. Naopak. Resort Equitana nabízí více než 150 000 m² zábavy. Nechme ale hovořit čísla. K dispozici vám je 57 komfortních pokojů a apartmánů se 122 lůžky a 34 přistýlkami. Že byste se tam nevešli? Pochybujeme. K tomu si přidejte 400 m² moderního wellness, 150 míst ve stylové restauraci, 6 salonků a 140 míst v kongresovém sále. A 21 koní a poníků na ježdění. Slušné, že?

Prázdniny i wellness víkend

V Equitaně zkrátka zažijete skvělou firemní akci, svatbu, podzimní prázdniny i wellness víkend. Jedná se o místo s nadmíru širokým zázemím v oblasti relaxace, zábavy a sportu, které přinejmenším stojí za vyzkoušení.

Náhledové foto: equitana.cz

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.