Mutumutu.cz: Správné pojištění kryje i koronavirus

Zdroj náhledového obrázku: Mutumutu.cz

Doba je složitá a člověk ztrácí spousty jistot. Především světová pandemie týkající se nového koronaviru se stala velkým strašákem. Zdraví máme jednom jedno a je zapotřebí si ho co nejlépe chránit. Optimální je v tomto ohledu spolehlivé životní pojištění. Uzavřít smlouvu lze se spoustou různých společností. Aktuálně není dokonce zapotřebí vůbec nikam chodit. Stačí si jen uzavřít životní pojištění u Mutumutu.cz. V čem spočívají hlavní výhody tohoto online životního pojištění? To vám prozradíme v následujících řádcích.

Spousta nesporných výhod

Online životní pojištění u Mutumutu.cz se může pochlubit celou řadou předností.

Sjednání během několika okamžiků

V první řadě je třeba upozornit na maximálně jednoduchou a expresní online kalkulaci a následné sjednání pojistky. Pojištění tak budete mít uzavřené prakticky ihned a získáte jistotu ochrany.

Kryje i koronavirus

Jak již bylo řečeno, celý svět aktuálně bojuje s nemocí COVID-19 spojenou s novým koronavirem. Moderní online pojistka tohoto typu dokáže krýt i koronavirus, a to jak u nových, tak i stávajících klientů zmiňované společnosti.

Jednoduchá a srozumitelná smlouva

Zapomeňte na spousty lejster, jimž nikdo nerozumí. Smlouva o životním pojištění bude jednoduchá a nemusíte mít strach, že byste něco nepochopili. Celá smlouva včetně podmínek se vejde na pouhých 8 stran. Zapomenout také můžete na sankce a výpovědní lhůtu. I proto se vyplatí využít specifický slevový kupón a pojištění uzavřít.

Prostě ušetříte

Díky životnímu pojištění se o sebe postaráte, a ještě získáte peníze zpět. Jestliže jezdíte na kole, chodíte pravidelně běhat nebo na dlouhé procházky, můžete dostat zpět až 20 % z ceny pojištění. Jinak 10 % lze získat zpět v tom případě, když nekouříte a zajdete na kontrolu k vašemu lékaři. Peníze se vrací naprosto transparentně přímo na účet klientů. Garantem pojištění je Komerční pojišťovna. Zmiňované životní pojištění můžete navíc uzavřít levně. Stačí využít Mutumutu.cz slevový kupón a ušetříte nemalé peníze.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.