Vzdělání

MotivP: Cesta k úspěchu vede přes vzdělání

Nejen v byznysu hraje jednu z hlavních rolí vzdělání. Máte-li za sebou kvalitní školy, které vám daly mimo titulu také spousty dovedností a schopností, pak je vaše šance na uplatnění mnohem vyšší. Firmy pochopitelně slyší na vzdělané odborníky mnohem více než na lidi nemající vzdělání a předchozích zkušeností. I proto se vyplatí vybrat si tu správnou možnost studia. Výbornou volbou jsou především online kurzy, které dokážou nabídnout zajímavá témata, a pro získání vědomostí nemusíte nikam chodit. Zejména firemní vzdělávání realizované touto metodou je velmi efektivní. Výbornou volbou jsou kurzy u MotivP. Svědčí o tom mimo jiné i již  45 000 registrovaných uživatelů.

Virtuální kurzy šetří čas i peníze

Moderní online kurzy nabízí MotivP ve velkém množství a vysoké kvalitě. Momentálně je jich k dispozici více než 90. Vy sami si můžete velmi pohodlně vybrat, v jaké oblasti se potřebujete vzdělávat, popřípadě zvolíte jako majitel firmy vašim zaměstnancům to správné online vzdělávání. Kurzy se věnují několika oblastem, z nichž jmenujme například obchodní a komunikační dovednosti, právo a legislativu, jazyky anebo hledání práce.

Podívejte se na sledované konference

Nechcete-li se vzdělávat v rámci virtuálních kurzů, můžete využít služeb projektu MotivP TALKS, který nabízí spousty záznamů konferencí. Ty se týkají nejrůznějších témat. Vynikající jsou především příběhy osobností, jež se prosadily v určité oblasti a tímto způsobem se dělí o své vlastní zkušenosti. Podívat se můžete ale i na rozhovory, diskuze a mnohá další videa, která vás ve vašem oboru mohou posunout dál, a to zcela zdarma.

Rozlišujte mezi osobností a rolí

Kdo by nechtěl být manažerem nějaké známé společnosti? Asi každý. I k tomuto povolání ale potřebujete patřičné vzdělání. Naší tipem je jak pro uchazeče o tuto pozici, tak i pro stávající manažery kurz s názvem Manažerská integrita. Právě v něm se dozvíte, jaký je rozdíl mezi osobností a rolí, jak působit ve své vlastní roli důvěryhodně, jakým způsobem prosazovat rozhodnutí, s nimiž se neztotožňuje, a mnohé další věci.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *