Moneta Money Bank Expres půjčka

MONETA Money Bank Expres půjčka

Uvažujete, že si půjčíte peníze na něco nového, anebo jste nuceni lepit takto díru ve vlastním rozpočtu? Ať už je vaše finanční situace jakákoli, měli byste zamířit do některé ze známých a časem i klienty prověřených finančních institucí. Přesně takto je možné popsat MONETA Money Bank. Tato společnost nabízí hned několik zajímavých úvěrů, nicméně my se budeme věnovat tomu s názvem MONETA Money Bank Expres půjčka. V čem je tedy tento úvěr výhodný?

Poměrně benevolentní podmínky

V první řadě se MONETA Money Bank půjčka vyznačuje především vcelku jednoduchými a nepříliš přísnými pravidly. Uzavřít jej tedy může spousta lidí, kteří aktuálně potřebují finanční prostředky. K uzavření úvěrové smlouvy tedy budete potřebovat následující:

–          potvrzení o pravidelném příjmu (min. 5000 Kč za měsíc),

–          dosažení plnoletosti,

–          dva doklady o vlastní totožnosti,

–          kontakty, minimálně 2 telefonní čísla.

Jednoduché získání půjčky

Půjčku lze získat velmi pohodlně. Stačí pouze vyplnit online žádost. Následně předložíte na pobočce dva doklady totožnosti a doklad o pravidelném příjmu. Poté už si pouze určíte celkovou sumu, již si potřebujete půjčit a ta vám bude odeslána na bankovní konto. Vše probíhá expresně a peníze z této bankovní půjčky můžete mít na vlastním účtu v řádu několika minut či hodin.

Do 500 000 korun bez spolužadatele

Velkou výhodou MONETA Money Bank Expres půjčky je bezesporu to, že zřízení úvěrového účtu je bezplatné stejně jako jeho následné spravování. Pokud budete chtít získat více než 300 000 korun, bude nezbytné potvrzení od manžela či manželky. U částky nad 500 000 korun už musíte mít spolužadatele, tedy druhou osobu, jež bude spolu s vámi o finanční sumu žádat. Rozložit splácení si lze až do doby 120 měsíců. Sami si tak naplánujete, jak bude vše probíhat. Podívat se na půjčku podrobněji můžete zdezde.

Náhledové foto: Pixabay

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.