Mezinárodní kamionová přeprava – zde váš byznys končí i začíná

Pokud vyvážíte produkty do zahraničí nebo naopak ze zahraničí dovážíte, nemusí pro vás vždy být jednoduché sehnat rychlého a spolehlivého dopravce. Nejdůležitější pro vás při takové poptávce jistě je, jak dostat vaše zboží rychle a bezpečně do místa určení. Mezinárodní kamionová doprava však v tuzemsku v posledních letech zaznamenává propad. Českých řidičů na evropských silnicích ubývá, a proto je důležité zvolit takovou firmu, která opravdu dokáže zajistit bezproblémovou přepravu nadrozměrných nákladů, ale i vašeho běžného zboží, do cíle.

Je velkou výhodou mít ve svém byznysu partnera, který vždy zajistí rychlou a bezpečnou spedici vašeho zboží a nekomplikuje tak vaše obchodování nebo třeba výrobu. Pokud právě někoho takového hledáte, můžete se obrátit na firmu Joppa Logistics s.r.o., která má kontaktní pobočky nejen v Praze a Brně. Ale navštívit je můžete také v Hradci Králové, Olomouci, Ostravě, Zlíně a nově i na Slovensku v Bratislavě. Je to dopravně-spediční společnost, která působí na trhu již od roku 2000 a tak si můžete být jisti, že má velké zkušenosti s dopravou, spedicí, logistikou i skladováním. Řeší za vás dokonce i celní odbavení a Intrastat.

K samotnému zajištění mezinárodní i vnitrostátní přepravy využívá jak své vozy, tak vozy spolupracujících přepravců. Díky tomu může spolehlivě zabezpečit přepravu v celém velikostním spektru. Nemají problém zajistit dopravu pro malé sběrné zásilky a to i ve spolupráci se spedičními partnery v zahraničí. Provádí dokládku, ale i celovozovou přepravu. Hravě dopraví na místo i nadměrný náklad. Jsou ochotní zajistit pravidelné přepravy, ale postarají se také i o ty jednorázové.

Centrála a hlavní sklad společnosti Joppa jsou strategicky umístěny na trase dálnice D1 v blízkosti mezinárodního letiště v Brně. V rámci zkvalitnění služeb a zajištění poptávky však každý rok otevírají nové pobočky a sklady v dalších městech. Jejich zákazníci oceňují především spolehlivost, příjemnou komunikaci a v neposlední řadě i dobré cenové podmínky. Tak se nebojte a vyzkoušejte novou spolupráci, která vás nezklame.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.