Majetkové pojištění ERGO přináší hned několik zajímavých výhod

Jestliže ještě nemáte pojištění domácnosti, začněte o něm co možná nejdříve uvažovat. Díky kvalitnímu pojištění domácnosti totiž můžete ochránit svůj vlastní majetek a mít jistotu, že za škodu dostanete vždy zaplaceno. S velmi zajímavou nabídkou přichází pojišťovna ERGO.  Jaké výhody můžete snadno získat i vy?

Nabídka, která se neodmítá

Pojištění domácnosti nastavila společnost tak, že za nízkou cenu i vy můžete získat opravdu výhodnou pojistku, která vám pomůže i v těch nejhorších situacích. Při srovnání cen za pojištění domácnosti s ostatními pojišťovnami vychází ERGO opravdu výhodně! Pojištění od ERGO se vztahuje na movité věci ve vaší domácnosti, ale také na domácí a drobná zvířata, cennosti, peníze v hotovosti a dokonce i na stavební součásti přiléhající k vnitřním prostorám bytu. Kryje škody způsobené požárem, povodní, vichřicí, námrazou, sněhem, sesuvem půdy apod. Vztahuje se i na poškození věcí, které vzniklo kvůli přepětí a podpětí. Ochrání vás také v případě vloupání, krádeže a vandalismu. Součástí pojistky je například i krytí v případě rozbití skla vč. sklokeramické desky a akvárií. ERGO tedy nabízí komplexní pojistku, kterou oceníte při běžném chodu domácnosti i v extrémních případech. To vše za cenu více než milou – podívejte se na nabízené sazby majetkového pojištění a zjistíte, že i vy budete platit skutečně málo!

epenize.eu_online_ergo_cz_01

Bonusy, které potěší

K majetkovému pojištění nabízí ERGO hned 4 bonusy:

  1. varovné SMS při nepřízni počasí,
  2. pojištění občanské odpovědnosti do 3.000.000 Kč,
  3. pojištění bez limitů na sklo, stavební součásti a elektroniku,
  4. asistenční službu 24 hodin denně.

Neváhejte a sjednejte si toto pojištění domácnosti online ještě dnes!

epenize.eu_online_ergo_cz_02

Rada na závěr: Kromě výhodného pojištění domácnosti ERGO byste měli svůj majetek chránit vhodným zabezpečením domu či bytu. Více se dozvíte v tomto článku.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.