SEO

Komplexní SEO: Aby byla vaše webová prezentace ve vyhledávačích vidět

Máte designově povedené internetové stránky a stále si lámete hlavu nad tím, proč k vám nechodí návštěvníci? Pokud ano, měli byste popřemýšlet nad tím, jakým způsobem byste měli web propagovat. Ano, lze zvolit PPC reklamu, nicméně předem je třeba se dostat do povědomí vyhledávačů. Lidé navštíví vaše stránky jen díky tomu, že po zadání klíčových slov v Seznamu, Googlu nebo jiném vyhledávači objeví vaši prezentaci na prvních pozicích. Jednoduché, že? Jak se ale na tato lukrativní přední místa dostat?

SEO audit jako základ

Hned na počátku je třeba nechat vypracovat profesionály SEO audit. Právě on dokáže přesně určit to, jakým způsobem web aktuálně funguje v očích vyhledávačů. Jak po technické, tak i po obsahové stránce uvidíte, jestli něco nedrhne. Na základě SEO auditu se poté uskuteční potřebné kroky, které brzdí v přirozeném vyhledávání. Důležitá je spousta on-page i off-page  faktorů. Typický může být v tomto ohledu poměrně špatný odkazový profil webových stránek. Čím je vyšší, tím samozřejmě lépe.

Obraťte se na specializovanou firmu

Jak audit, tak i SEO analýza patří mezi procesy, které by měli řešit profesionálové. Naším tipem je společnost SEO Consult. Ta působí v oblasti online marketingu již více než 8 let. Za tuto dobu firma dokázala pomoci více než 378 projektům. S jejími službami získáte zároveň jistotu výsledků práce, případně vrácení peněz. Specialisté z této firmy přesně ví, co vyhledávače mají rády. Soustředí se tedy jak na tvorbu hodnotného obsahu, tak i odkazového portfolia.

Kolik vás to bude stát?

Cena je u zmiňované společnosti individuální dle množství přání konkrétního klienta. Obecně se ale finanční prostředky vynaložené za SEO audit pohybují mezi 1500 až 5000 korunami. Suma se vám velmi rychle vrátí, jelikož vaše produkty se opravdu začnou prodávat!

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

1 komentář

  1. Tomáš Odpovědět

    Toto téma je mnohem složitější něž se na první pohled zdá… Už jen například zde: mediaunit.cz/jak-na-seo-pro-firemni-web se o tom píše podrobněji.
    A dále vůbec rozhodují On-page faktory, o kterých se zase píše zde: mediaunit.cz/onpage-seo-aneb-co-obsahuje-vnitrni-optimalizace-stranek

    Celkově SEO není až tak primitivní

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *