PPC reklama: Vsaďte na specialisty

PPC reklama

Nefunguje vám příliš marketing? Reklamu sice máte, nicméně není až tak efektivní, jak byste si představovali. Asi děláte něco špatně. Buď jste zvolili nevhodný typ médií, anebo nemáte kampaň nastavenou tak, jak by bylo zapotřebí. Především u PPC reklamy je její nastavení nesmírně důležité. Rozhodnete-li se řešit vše svépomocí, sice naoko ušetříte, nicméně výsledky budou s největší pravděpodobností minimální. I proto se obraťte na profesionální firmu. Tou je společnost PPC Profits, jejíž služby si představíme v následujících řádcích.

Byznys jako celek

Proč zvolit právě zmiňovanou společnost? První odpovědí na tuto otázku jej to, že hlavní činností těchto specialistů není jen PPC reklama pro Google. Firma se věnuje také systémům Sklik a Etarget. Zvládá jak real-time bidding, tak i demarketing. Potřebujete-li efektivní nastavení facebookové reklamy, máte jej mít. Velmi důležité je především to, že u PPC Profits  chápou byznys ze všech úhlů pohledu. Dokážou tedy pomoct i se SEO, webovou prezentací firmy a dalšími záležitostmi.

Jak proces nastavení PPC reklamy funguje?

Poměrně jednoduše v několika krocích. V první řadě dojde k založení reklamního účtu. Jestliže už vám PPC reklama pro Seznam nebo pro jiný vyhledávač funguje, projde podrobným PPC auditem. Poté budou nastaveny analytické nástroje, aby bylo vše maximálně transparentní. Připravena bude analýza klíčových slov a poté vytvořena inzerce. Ta se postupně propojí s Google Analytics, aby mohly být precizně změřeny konverze a remarketing. Kampaň je po celou dobu pečlivě monitorována a optimalizována.

Proč právě PPC Profits?

Mimo již zmiňovaný precizní přístup nabízí PPC Profits také spousty zkušeností. Úspěšně na trhu působí již více než 10 let. Nevytvoříte si žádné závazky. Výpovědní lhůta je stanovena maximálně jen na 1 měsíc. Váš přístup ke kampaním nebude nijak omezen, a navíc budete dostávat pravidelné reporty.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.