Klientská zóna Cofidis

Společnost Cofidis působí v České republice již bezmála 10 let. Za dobu existence společnosti si na českém trhu získala oblibu, stejně jako její úvěrové produkty, půjčky, nákupy na splátky či kreditní karta Cofidis. Na webu Cofidis můžete využít také klientskou zónu, ve které budete mít absolutní přehled nad svými financemi. Podívat se zde můžete také na sazebník nebo si můžete stáhnout potřebné dokumenty.

Půjčka Cofidis

O půjčce Cofidis se dozvíte také v diskuzi na internetu, kde je spojována s výhodnými úrokovými sazbami. Než si tedy o půjčku požádáte, můžete si o ní přečíst zajímavé informace a zkušenosti, které mají již stávající klienti Cofidis. K dispozici máte také úvěrový produkt Cofidis kalkulačka, díky které snadno zjistíte výši měsíčních splátek a také úrokovou sazbu. Tento nástroj je výborný v tom, že se díky němu dozvíte, jak půjčka Cofidis měsíčně zatíží váš domácí rozpočet. Zjistíte nejen informace o RPSN, úrokové sazbě, délce splácení půjčky, ale také celkovou částku, kterou zaplatíte, když si sjednáte půjčku Cofidis. Nemusíte se bát skrytých poplatků. Cofidis půjčka se dá sjednat online přes internet na stránkác cofidis.cz.

Cofidis Klientská zóna

Většina českých bank, a dokonce i některé nebankovní společnosti nabízejí svým zákazníkům správu půjčky online v aplikacích klientských center. Výjimkou není ani společnost Cofidis, která svým klientům nabízí správu úvěrů i půjček na cokoli online po přihlášení do „Klientské zóny“, kde máte o své půjčce či úvěru absolutní přehled. Budete mít informace o zaplacených splátkách a zbývajícím dluhu, o čase proběhlých transakcí a převodu peněz. Můžete požádat i zaslání pravidelného výpisu elektronickou formou.

Bezpečné přihlášené do Klientské zóny

Klientská zóna je zabezpečená. Pro přihlášení je používáno zabezpečení pomocí autentizačního protokolu SSL. Secure Socket Layer je používáno pro vyšší bezpečnost během přenosu dat mezi vámi a klientským centrem Cofidis. Pro přihlášení budete potřebovat číslo smlouvy a heslo. Pokud se přihlašujete poprvé, vaše heslo bude vaše datum narození. Pro větší bezpečnost si následně heslo změňte. Nové heslo se bude skládat pouze z čísel, bez dalších znaků a písmen. Stane-li se vám, že své přihlašovací heslo zapomenete a nemůžete se přihlásit do vašeho účtu, zavolejte do zákaznického oddělení, kde vám ochotně pomohou.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.