Kde najít nejvýhodnější půjčku? Zkuste srovnávače

Půjčka

Hledáte aktuálně výhodnou půjčku a nemůžete najít takovou, která by vám vyhovovala? Možná nestačí, že se divíte jenom na internetové stránky poskytovatelů. Ti sice ze zákona musí poskytnout co možná nejvíce informací včetně RPSN a jiných údajů, nicméně porovnání už si musíte udělat sami. Není to přitom nic jednoduchého, jelikož zpravidla člověk zapomene na některé velmi důležité údaje. Na internetu přitom můžete jednoduše využít nejrůznější online srovnávače, které všechnu práci udělají za vás. Co všechno porovnávají a jaké banky nabízí nejvýhodnější úvěry?

Jednoduché porovnání několika aspektů

V první řadě se porovnání půjček zaměřuje třeba na nezbytnost předložení potvrzení o aktuálním příjmu. To vyžadují mnohé banky, některé ho ovšem nepotřebují. Typickým příkladem je Česká spořitelna. Jinak je součástí srovnání i to, zdali se platí za správu úvěru, případně za jeho vyřízení. Online srovnávače prozradí, kolik možností odložení splátek budete mít a jak je tato služba zpoplatněna. Samozřejmě uvidíte také splatnost a způsob vyplácení finančních prostředků. Fakticky všechny úvěry už dnes počítají s bankovním kontem žadatele. Existují ale i půjčky, kdy vám poskytnou peníze formou poštovní poukázky.

Jaké úvěry stojí za to?

Mimo zmiňované půjčky od České spořitelny uvedeme ještě další dva pozoruhodné úvěry. Tím prvním je půjčka od společnosti Equa bank. Typická je především neměnnou úrokovou sazbou. Vyřídit si půjčku lze jednoduchým způsobem online. Za zřízení a vedení účtu nebudete muset platit ani korunu. Splatnost se u ní pohybuje od 3 do 120 dnů. Pozadu nezůstává ani Komerční banka se svou půjčkou bez poplatků. Snížit si u ní lze libovolně splátky a vyznačuje se také dlouhou splatností. Splatnost půjčky od Komerční banky se pohybuje od 12 do 96 měsíců.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.