Kanceláře Praha

Kanceláře na Praze 1 nabízí lukrativní adresu a spousty služeb

Zdá se vám, že kanceláře, v nichž sídlí vaše firma, nejsou příliš reprezentativní? Možná za to nemůže jenom jejich vybavení, ale i lokalita, v níž sídlí. I proto je zapotřebí najít kanceláře nové na lukrativní adrese! Že nevíte, kde je možné takovéto prostory pro váš byznys najít? Nevadí! V následujících řádcích vám popíšeme budovu Praha City Center, v níž se tyto kancelářské prostory nacházejí.

Kanceláře Praha

Podnikání v srdci Prahy

Praha je ideálním městem pro dokonalý rozvoj byznysu a navázání těch správných obchodních vztahů. Budova Praha City Center leží přímo v jejím centru. Vzdálenost od zastávek hromadné dopravy je v horizontu od 2 do 8 minut. Prakticky ihned se tak dostanete jak na metro, tramvaje, tak i na autobusovou zastávku. Není problém zde také zaparkovat auto, jelikož ke kancelářské budově náleží 291 parkovacích míst. Disponujete-li elektromobilem, není problém si jej zde i dobít. Pokud takovéto vozidlo nemáte, klidně si ho lze i půjčit.

Komplexní občanská vybavenost v dosahu

Výhodný pronájem kanceláře ve zmiňované budově se vyplatí také proto, že budete mít na dosah veškerou občanskou vybavenost. Za pouhé dvě minuty se dostanete až k 7 bankomatům. V blízkosti se nacházejí i restaurace a kavárny. Právě tady si lze pohodlně domluvit třeba konvencemi méně svázaná setkání stejně jako na terase s moderním posezením. Přímo v budově se nachází i pobočka mBank anebo přepravce DHL. Potřebujete zapracovat na vašem vzhledu? To je to nejmenší. V profesionálním kosmetickém salonu Babor Beauty Spa se o vás postarají. Ženy mohou vyrazit na úpravu nehtů do Enii Nails.

Kanceláře Praha

Moderní kancelářské prostory

Samozřejmostí je i velmi lukrativní adresa, kterou kanceláře Praha 1 nabízejí. Spolehnout se budete moci i na moderně vybavené kancelářské prostory. Obchodní partneři se díky tomu budou cítit ve vaší kanceláři naprosto přirozeně. I oni navíc budou moci využít služeb v budově.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *