Kam na firemní akci?

Hotel Bohemia

Nevíte, kde uspořádat firemní akci, školení, workshop, nebo seminář? My ano!

Ne vždy se firemní akce, školení nebo semináře setkávají ze strany zaměstnanců s příznivou odezvou. Většina se jich účastní z pouhého donucení, protože zkrátka musí. Důvodem je, že se na nich nudí. Ono uspořádat takovou zaměstnaneckou akci není jen tak. Zdaleka nejde jen o její náplň, ale i místo, kde se koná.

Velká místnost nestačí

Mohlo by se říct, že k uspořádání takového školení nebo semináře stačí obyčejná místnost vybavená stoly, židlemi, popřípadě nějakou videoprojekcí. To je ale omyl. Pokud vám jde o to, aby si z něj zaměstnanci něco odnesli, musíte se zaměřit i na jeho formu a zaměstnancům nabídnout i něco navíc. Zkrátka je za jejich účast odměnit. Třeba tím, že je po skončení firemní akce bude čekat nějaká forma zábavy. Spolu s dobrým jídlem a pitím se může jednat třeba o nějaké wellness procedury.

Hotel BohemiaFoto: hotelbohemia.cz

Konferenční místnost s cateringem

Tyto požadavky na výbornou splňuje například hotel Bohemia ve Františkových Lázních (www.hotelbohemia.cz), který má ve své nabídce celou řadu pobytových balíčků včetně těch víkendových a wellnessových. A k tomu k pronájmu nabízí i profesionálně zařízené školicí prostory schopné pojmout až 20 osob a vybavené flipchartem, LCD televizorem, tiskárnou a připojením na wifi. Hotel dokonce nabízí konferenční balíček s cateringem, jehož součástí je dopolední a odpolední coffee break, oběd ve formě rautu a celodenní pitný režim. To vše za 600 Kč za osobu. Samotný pronájem konferenčních prostor dále vyjde na 4 000 Kč na den.

Co po akci?

I nabídka volnočasových aktivit je bohatá. Zamlouvalo by se vám třeba posezení s grilováním na uzavřené hotelové zahrádce? Máte ho mít. Stejně jako hotelové wellness služby v podobě masáží, koupelí a kosmetických ošetření. Budete si ale moci i zasportovat, vypotit se v sauně, či si jinak aktivně odpočinout. Třeba při příjemných procházkách po okolí. Určitě stojí za to. Tak si to užijte.

Náhledové foto: hotelbohemia.cz

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.