Credit Limit

Jarní prázdniny finišují: Užívejte si i vy zábavy na horách

Jarní prázdniny si už v České republice odbývají děti z posledních regionů. Že jste ještě nikam nevyrazili, protože nemáte dostatek finančních prostředků? Je to škoda, protože hory v tuzemsku i v zahraničí se mohou pochlubit stále poměrně solidní sněhovou pokrývkou. Počasí zde skutečně přeje. Můžete zažít pověstné azuro klidně i po celý týden. My se ale nebudeme zabývat počasím, nýbrž nalezením toho správného úvěru.

U banky nemusíte uspět

Jste jako spousta lidí ze staré školy a jako první vyrazíte při potřebě finančních prostředků do banky? Pokud ano, pak počítejte s tím, že vás konkrétní bankovní dům dokonale prověří! Jinými slovy, vaše jméno nesmí figurovat v některém z registrů dlužníků, samozřejmostí budou i vaše pravidelné výdělky. Mnohdy se navíc setkáte s frontami na pobočkách a arogantním chováním úředníků. Nějaká rychlá půjčka se tak stává utopií.

Nebankovní půjčky svazuje nový zákon

V prosinci loňského roku vešel v platnost nový zákon týkající se poskytování nebankovních úvěrů. Firmy nabízející tyto služby musí být jednak registrované ČNB a jednak budou více prověřovat bonitu svých potenciálních klientů. I proto se můžete setkat s některými produkty, jež vám nemusí být jenom tak jednoduše poskytnuty.

Kdo hledá, určitě najde

I ve zdánlivě složitém světě financí je možné najít služby, které vám budou vyhovovat. Naším tipem je Credit Limit od společnosti Ferratum Bank. Jedná se o maximálně flexibilní úvěr, který je založen na podobném principu, jako je tomu u kontokorentu. Nechat si na účet mohou zájemci 35 000 korun s tím, že je pouze na nich samotných, kdy a v jak vysokých splátkách vše vrátí. Velkou výhodou služby Ferratum Credit Limit je fakt, že oproti standardním mikropůjčkám ušetříte až 33 %. A využití nabytých prostředků? Vleky, ubytování, zábavní parky anebo cokoli jiného…

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *