Japonská půjčka

Japonská půjčka: Výhody a nevýhody přehledně

Země vycházejícího slunce je určitě místem, kam by se spousta z nás ráda vydala. V současné době se u nás hodně často skloňuje termín japonská půjčka. Na první pohled by se mohlo zdát, že i tento úvěr může mít něco se státem ve východní Asii společného. Opak je ale spíše pravdou. Jedná se o úvěr, který vznikl transformací půjčky ClickCredit. Poskytovatelem je společnost, která spadá pod velkou známou skupinu Home Credit, která poskytuje spousty nebankovních půjček a zprostředkovává nákupy na splátky.

Výhody japonské půjčky

Japonská půjčka dokáže nabídnout hned několik devíz, díky kterým ji mnozí lidé upřednostňují. V první řadě se jedná o bezkonkurenčně nejníže položenou úrokovou sazbu. Jiné nebankovní půjčky se jí rozhodně chlubit nemohou. Jestliže navíc studujete, můžete získat úvěr až do výše 1 500 korun zcela bez úroků a poplatků. Jen je třeba prokázat se kartou ISIC. Další nespornou devízou je fakt, že půjčka může být vyřízena do pouhých 10 minut. Výborné je i to, že lze poslat splátku i prostřednictvím QR kódu přímo z vašeho mobilního zařízení. Prodlužovat dobu splácení lze vždy o 30 dní, a tak se nakonec můžete dočkat i toho, že budete splácet až 150 dní.

I nevýhody se najdou

Má japonská půjčka nevýhody? Určitě. Minimálně bychom měli začít poplatkem účtovaným za prodloužení splatnosti. Dále je třeba zaplatit za expresní převod finančních prostředků do pouhých 10 minut. Jestliže jste momentálně v insolvenčním řízení anebo se nad vámi vztahují mračna v podobě exekuce, na půjčku také zapomeňte. Dále je nutné zaslat registrační poplatek ve výši 1 Kč jako ověření vaší totožnosti. Ideální je, když použijete pro srovnání půjček Půjčkomat a zjistíte si další detaily i o japonské půjčce. Ve srovnání s ostatními vyniknou.

Peníze na cokoli

Japonská půjčka se řadí mezi nebankovní půjčky na cokoliv. Tím pádem můžete finanční prostředky využít přesně podle vlastní libosti. Jednat se může o umoření jiných menších dluhů anebo o stavbu či rekonstrukci nemovitosti či cokoli jiného.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *