Japonské půjčka

Japonská půjčka se představuje

Jestliže si myslíte, Japonská půjčka je doménou Země vycházejícího slunce, anebo s ní má jakoukoli spojitost, jste s největší pravděpodobností na omylu. Jedná se o úvěr, který vznikl z takzvané půjčky ClickCredit, jež byla v minulosti velmi známou. Poskytovatelem této půjčky je známá společnost Home Credit, což jí dává mimo jiné také punc kvality a spolehlivosti. My se podíváme nejen na celkovou finanční výši tohoto úvěru, ale i na mnohé další charakteristiky, jež se tohoto finančního produktu týkají.

Zvýšená cílová částka

Velmi výhodná je tato malá půjčka zejména v tom, že si lze půjčit až 15 000 korun. Dříve u ClickCreditu se jednalo pouze o minimální sumu ve výši 500 korun, která se splácela po dobu 30 dní. Home Credit dokázal to, že Japonská půjčka je schopna nabídnout až celkem 15 000 korun. Vyznačuje se mimo jiné také expresní platbou. Peníze můžete mít na účtu do pouhých 10 minut, což je oproti ostatním úvěrům zcela inovativní. Půjčka má ale spousty dalších nesporných plusů.

Ostatní výhody Japonské půjčky

Pokud se budeme probírat nebankovními půjčkami, zjistíme, že Japonská půjčka je typická nejnižšími úroky na celém trhu. Pokud momentálně studujete a jste schopni se prokázat studentskou legitimací ISIC, získáte půjčku zcela zdarma do výše 1500 korun. U jiné nebankovní půjčky ihned by se vám to stát v podstatě nemohlo. Peníze budete moci využít na cokoli dle vlastní libosti. U úvěru není problém prodloužit jeho splatnost, a to až pětkrát. Celkově tedy můžete mít na splacení 150 dní.

Nevýhody Japonské půjčky

Za prodloužení splatnosti budete muset zaplatit nemalý poplatek. Za rychlý převod finančních prostředků do pouhých 10 minut zaplatíte také vcelku vysokou částku. Jestliže se momentálně nacházíte v insolvenci nebo v exekučním řízení, můžete na finanční prostředky plynoucí z úvěru zapomenout.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *