Jaký je ERA internetbanking

Poštovní spořitelna nabízí jednoduchý a pro všechny srozumitelný Era osobní účet, který má mnoho výhod. Dalším produktem je Era červené konto, díky kterému si budete moci spořit. Pro ty z vás, kteří si potřebují půjčit, je tu Era půjčka. Doplňkovou službou ke všem produktům je mimo jiné elektronické bankovnictví, které bychom vám chtěli představit.

ERA Poštovní spořitelna – internetbanking

Obsluha účtu online prostřednictvím připojení k internetu má bezpochyby mnoho výhod. Online lze provádět transakce a platby, pořídit další produkt nebo si navýšit stávající půjčku. Připojit se můžete jak z vašeho počítače, tabletu, notebooku, tak i chytrého mobilního telefonu. Služba je rychlá a pohodlná. Pokud tedy chcete svůj účet obsluhovat přes internet, musíte být přihlášeni do Era portálu, který ale není internetbankingem. Do Internetbankingu se přes tento portál pouze přihlašujete. Zřízení Era portálu je zcela zdarma.

Poštovní spořitelna – ERA přihlášení

Chcete-li využívat funkce Era portálu, musíte se do něj zaregistrovat. Potřebujete mít zřízenu službu Era internetové bankovnictví. Při prvním přihlášení zadáte své identifikační číslo a PIN. Při dalších návštěvách použijete uživatelské jméno a heslo, přičemž přístupové údaje si zvolíte podle sebe. Poté, co se přihlásíte, máte kompletní správu svých financí s těmi nejdůležitějšími informacemi, jako je například zůstatek na účtu, transakční historie a další. Nároky na vstupní heslo v Era portálu jsou vysoké, podléhají přísnějším bezpečnostním standardům, a proto je portál opravdu bezpečný. Využívat můžete také Era Smartbanking, což je aplikace, díky které budete mít přehled o svých financích i na svém chytrém telefonu.

Poštovní spořitelna – Era Max homebanking

Pokud máte firmu a chcete spravovat své účty přes internet a tím také ušetřit na poplatcích, sjednejte si službu Max homebanking. Služba je rychlá, efektivní a bezpečná. Veškeré finanční transakce jsou opatřeny digitálním elektronickým podpisem osob, které mají k tomu oprávnění. Certifikát elektronického podpisu je uložen na čipové kartě. Tu budete potřebovat spolu s identifikačním číslem a heslem k přihlášení. Na svém počítači bude potřebovat program SecureStore, Javu a program na čtení karet.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.