Internetové bankovnictví

Jaké nabízí nový Fio internetbanking přihlášení

Nový Fio Internetbanking se vyznačuje maximální jednoduchostí a vysokou efektivitou spojenou s jakýmikoli bankovními službami. FIo banka nabízí jeho prostřednictvím doslova komplexní ovládání účtu bez nutnosti návštěvy některé z kamenných poboček. Už jen Fio internetbanking přihlášení je naprosto triviální, jelikož jako klient budete zadávat pouze vaše klientské jméno a heslo, které nejprve budete mít přiděleno a postupem času si jej změníte dle vlastních potřeb, abyste si jej byli schopní zapamatovat.

Přehledná nástěnka na úvodní straně

Hned poté, co vás Fio banka internetbanking přihlášení pustí do další sekce, se vám objeví Nástěnka. Toto menu je považováno za hlavní a najdete v něm všechno potřebné. Jmenovat bychom mohli zejména odchozí a příchozí platby, které budou přehledně uvedené pod sebou a barevně zvýrazněny. Odchozí jsou červené a příchozí mají zelenou barvu. Pohodlně tak na první pohled uvidíte, jak na tom z hlediska disponibilního zůstatku jste.

Zadávání platebních příkazů nebylo jednodušší!

Potřebujete-li zadat platební příkaz, můžete tak učinit přes pole značící platbu to tuzemska. Možné je samozřejmě volit i zahraniční platební příkazy. Pokud se příkazy opakují v nepravidelných intervalech, stačí jen najet kurzorem myši na pohyby na účtu a vybrat minulou platbu na daný účet. U ní budete mít i tlačítko opakovat platbu. Po jeho zvolení se vám objeví potřebný formulář s již vyplněnými údaji. V případě potřeby si pouze změníte výši požadovaná sumy, kterou potřebujete poslat!

Převod z Eur zdarma!

Velkou výhodou bankovnictví u Fio banky jsou převody z Eur na koruny zcela zdarma. Pokud vám tedy přichází platby ze zemí Evropské unie, budou automaticky převáděny na české koruny. Fakturujete-li například na Slovenskou v Eurech, máte v podstatě vyhráno a můžete se pohodlně věnovat jiným činnostem.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

17 komentářů

 1. Pecka Odpovědět

  pokud si firma u vás založí účet, který jak uvádíte je veden bez poplatků, nabídnete i terminál na olatební karty? A za jakých podmínek.
  Děkuji.

  1. Baudiš Petr Odpovědět

   Dobrý den, mrzí mě, že Vaše služba je čím dále, tím více komplikovanější, je úplný horor se dostat na můj účet. Spousta web odkazů, plno reklam a nabídek. Vyhledat odkaz příhlásit se je jako najít v lánu jetele 5tilístek! Udělejte s tím něco! Dík Baudiš Petr

 2. Vladimír Pilát, Ing. Odpovědět

  Brouzdám, brouzdám a stále se nemohu přihlásit. Děláte si z nás uživatelů blázny. Máte vůbec zájem, abychom nadále byli vašimi klienty? Pokud ne, tak to řekněte rovnou a ne takovými oklikami.

 3. Milan Trnka Odpovědět

  Jak se mám přihlásot ke svému účtu, abych mohl provést platbu? Dříve to bylo kednodiché, teď je všude samá nabídka a reklama, ale rozhodně ne snadnější přihlášení!

 4. Frntišek Odpovědět

  Proč opět nejde se rychle přihlásit do internetbankingu a naskakuje samá reklama ! Už toho mám dost a přejdu jinam…

 5. Jaroslav Adamec Odpovědět

  Dobrý den,

  nemohu se přihlásit na interbankink. Dřív to bylo jednoduché. Co mám dělat

 6. Petr Švásta Odpovědět

  Dobrý den, mohou se přihlásit do intrebakynku, jsou snad nějaké změny
  Ležím v nemocnici a ještě chvíli budu, tak nemám možnost se stavit na pobočce. Děkuji. Švásta Petr

 7. Mynář Odpovědět

  Sylně přemýšlím že od Vás odejdu ? Samé nesmyslné reklamy a žádné přihlášení.
  Jen to otravuje!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *