Jaké nabízí nový Fio internetbanking přihlášení

Internetové bankovnictví

Nový Fio Internetbanking se vyznačuje maximální jednoduchostí a vysokou efektivitou spojenou s jakýmikoli bankovními službami. FIo banka nabízí jeho prostřednictvím doslova komplexní ovládání účtu bez nutnosti návštěvy některé z kamenných poboček. Už jen Fio internetbanking přihlášení je naprosto triviální, jelikož jako klient budete zadávat pouze vaše klientské jméno a heslo, které nejprve budete mít přiděleno a postupem času si jej změníte dle vlastních potřeb, abyste si jej byli schopní zapamatovat.

Přehledná nástěnka na úvodní straně

Hned poté, co vás Fio banka internetbanking přihlášení pustí do další sekce, se vám objeví Nástěnka. Toto menu je považováno za hlavní a najdete v něm všechno potřebné. Jmenovat bychom mohli zejména odchozí a příchozí platby, které budou přehledně uvedené pod sebou a barevně zvýrazněny. Odchozí jsou červené a příchozí mají zelenou barvu. Pohodlně tak na první pohled uvidíte, jak na tom z hlediska disponibilního zůstatku jste.

Zadávání platebních příkazů nebylo jednodušší!

Potřebujete-li zadat platební příkaz, můžete tak učinit přes pole značící platbu to tuzemska. Možné je samozřejmě volit i zahraniční platební příkazy. Pokud se příkazy opakují v nepravidelných intervalech, stačí jen najet kurzorem myši na pohyby na účtu a vybrat minulou platbu na daný účet. U ní budete mít i tlačítko opakovat platbu. Po jeho zvolení se vám objeví potřebný formulář s již vyplněnými údaji. V případě potřeby si pouze změníte výši požadovaná sumy, kterou potřebujete poslat!

Převod z Eur zdarma!

Velkou výhodou bankovnictví u Fio banky jsou převody z Eur na koruny zcela zdarma. Pokud vám tedy přichází platby ze zemí Evropské unie, budou automaticky převáděny na české koruny. Fakturujete-li například na Slovenskou v Eurech, máte v podstatě vyhráno a můžete se pohodlně věnovat jiným činnostem.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.