Jaká je oblíbená vánoční půjčka

Vánoce jsou za dveřmi a s nimi logicky stoupají i finanční výdaje každé domácnosti. Nejen dárky, ale také cukroví a jídlo na štědrovečerní tabuli něco stojí. Na Vánoce můžete šetřit v průběhu celého roku, kupovat dárky postupně, nebo si na ně můžete půjčit. Poptávka po úvěrech, a to u bankovních nebo nebankovních společností, se rok od roku zvyšuje.

Je dobré si půjčovat na Vánoce?

Než se rozhodnete vzít si půjčku na financování dárků na Vánoce, měli byste si uvědomit, že částku možná budete splácet zase do dalších Vánoc. A co je nejhorší, cena dárků se vám navýší o úroky. Banky mají minimální částky, které vám půjčí. Většinou jsou to částky kolem 30 000 Kč se splatností na dva roky. Menší finanční obnos vám poskytne některá z nebankovních společností. Půjčku si můžete sjednat přes internet a peníze budete mít na svém účtu téměř okamžitě. Takové půjčky jsou obzvláště před Vánoci velmi lákavé, ale velmi snadno vás mohou zahnat do dluhové pasti.

Vánoční půjčka

Rozhodnete-li se pro vánoční půjčku, dejte se pozor na pochybné společnosti. Vanocni pujcka se dá sjednat u kvalitních a ověřených bankovních či nebankovních společností, kterých je na trhu celá řada. Opravdu i v nebankovním sektoru se dá najít společnost, která vám poskytne výhodnou půjčku. Výhodnou půjčku na Vánoce si můžete sjednat například u renomované společnosti Home Credit. Ta poskytuje půjčky s nízkými úroky a možností zvolit si výši splátek a dobu splatnosti od 10 do 84 měsíců. Volte takovou výši splátek, aby vzhledem k vašemu příjmu příliš nezatěžovala měsíční rodinný rozpočet.

Jak ušetřit peníze na Vánoce

Na závěr bychom chtěli zmínit, jak můžete ušetřit peníze na Vánoce. Pokud máte větší množství věcí, které již nepotřebujete, ale zároveň je vám líto vyhodit je, zkuste je dát do bazaru, nebo je nabídněte k prodeji na internetu. Zde nemusíte věci jen nabízet, ale můžete je i kupovat. Využít můžete také zastavárnu. Hlavní výhodou zastavárny je půjčka proti zástavě. Asi by bylo docela nepříjemné o zástavu přijít, nicméně byste se nedostali do finančních problémů.

Sdílet

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *