Půjčka bez potvrzení příjmu

Bankovní společnosti vyžadují ke sjednání půjčky doložení příjmu. Na trhu jsou však i nebankovní společnosti, které svoji půjčku nelimitují žádným příjmem, a proto jsou takové půjčky dostupné daleko více lidem. Pokud potřebujete půjčit peníze a nemáte možnost prokázat příjem, půjčka bez doložení příjmu je tou nejvhodnější volbou.

Půjčka bez potvrzení o příjmu

Půjčky bez potvrzení příjmu umožňují vyřešit nedostatek financí širokému spektru lidí, a to proto, že není požadováno doložení měsíčního příjmu. Díky tomu mohou půjčku získat nejen lidé, kteří mají stálé zaměstnání, ale také studenti, maminky na mateřské dovolené, senioři či nezaměstnaní. Půjčit si můžete jak drobné částky s krátkou dobou splatnosti, tak i vyšší sumy, které se mohou vyšplhat až do výše několika milionů. U těchto úvěrů je samozřejmě delší doba splatnosti, a navíc je logicky vyžadována zástava. Nedílnou součástí je rychlé jednání. Rychlá půjčka bez potvrzení o příjmu vám zaručí velmi rychlé schválení půjčky a peníze na účet obdržíte rovněž v co nejbližším termínu.

Jak si vybrat půjčku bez potvrzení o příjmu

Při výběru půjčky je dobré dávat si pozor, kolika poplatky a v jaké výši jsou tyto úvěry zatíženy. Výhodné je, že dostanete peníze rychle, nicméně pak se můžete podivovat nad tím, jak se vám dlužná částka navýšila. Některé společnosti v rámci konkurenčního boje nabízí vstřícnost a doplňkové poplatky, jako je například správa půjčky, si neúčtují. Taktéž vám mohou nabídnout různé velmi výhodné bonusové služby, mezi které se řadí například i bezplatná služba profesionálního poradce, který vám může pomoci s výběrem vhodné půjčky a její kalkulací. Než si sjednáte půjčku, důkladně si ověřte věřitele. Na internetu to nebude problém. Podívejte se na recenze jak odborníků, tak i stávajících klientů dané společnosti, kterou jste si vybrali i vy.

Bankovní versus nebankovní půjčky

Pokud jste si již o půjčku žádali, jistě víte, že nebankovní společnosti si na rozdíl od těch bankovních příliš nepotrpí na prověřování klientů, ale výjimka potvrzuje pravidlo, takže můžete narazit i na takovou, která vás bude chtít prověřit. V nabídkách nebankovních společností můžete najít mimo půjčky bez potvrzení o příjmu také i půjčky bez registru. Zde máte jistotu, že na rozdíl od bankovních společností vás nebankovní společnost nebude prověřovat v registru SOLUS. Sjednání půjčky bez doložení příjmu je samozřejmě možné také online přes internet.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.