Jak vyřešit firemní PF za dobrou cenu?

Novoročenka

Blíží se konec roku a spolu s ním i spousta tradičních povinností. Patří mezi ně také zasílání přání k novému roku. S blízkými a rodinou už si příliš neposíláme vánoční pohledy, nahradily je SMSky, případně telefonát. Mezi firmami se však stále ještě častokrát darují papírová přání do nového roku. Není to už trochu přežitek?

Věrný zákazník či spolehlivý obchodní partner si samozřejmě zaslouží něco víc než jen SMS zprávu. Nehledě na to, že poslat SMSku je příliš osobní a do pracovní sféry se to moc nehodí. Důstojné firemní PF by mělo vypadat jinak.

Zapomeňte na papírovou podobu, ztvárněte ho online

Nemusí být nutně papírové. Víte, co se stane s papírovým PF? Člověk si ho na chvíli vystaví, na začátku ledna jej ale vyhodí. Nepřijde vám tedy úplně zbytečné přání tisknout? Pošlete PF 2022 v digitální podobě! Jako obrázek, PDF soubor, nebo dokonce webovou stránku.

Ušetříte za tisk, ušetříte také naši přírodu, protože nebudete kvůli dvěma týdnům, kdy by bylo PF vystavené někde na stole, plýtvat papírem. Místo toho můžete investovat do kvalitního grafického provedení vašeho PF.

Rozešlete soubor e-mailem či jen webovou adresu

Když si necháte PF 2022 zpracovat digitálně a zaslat jako klasický .PNG či .PDF soubor, můžete ho rozeslat e-mailem. Je jedno, kolika lidem ho pošlete, protože za odeslání e-mailu nic neplatíte. Zaplatíte pouze jednou za grafický návrh a tím je hotovo.

Pokud ho budete mít ve formě webové stránky, rozešlete prostě jenom odkaz na daný web. Kdokoliv si odkaz rozklikne a podívá se na přání ze svého počítače, telefonu apod. A kdybyste přece jenom trvali na tom, že potřebujete papírové přání – třeba pro někoho, kdo si na to vyloženě potrpí, i .PNG obrázek se přece dá vytisknout.

Buďte letos modernější, navrhněte ve vaší firmě vytvoření PF 2022 v elektronické podobě a ušetřete!

 Náhledové foto: PF2022.cz

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.