Jak vyhrát ve sportce

Vyhráli jste ve Sportce? Pravděpodobnost, že vyhrajete, je velmi malá. Přesto pravidelně sledujete výsledky Sportky a každý týden si vsázíte a věříte, že čísla, která jste si vsadili tentokrát, budou konečně ta šťastná. Nikde není napsáno, že štěstí se nemůže usmát také na vás. Jistě jste si už stačili pročíst několik návodů na výhru. Přečtěte si také zde několik základních rad, která platí při sázení Sportky.

Sportka

Sportka a Sazka jsou u nás nejoblíbenější loterijní hry. A hlavně proto v nich vyhrává velká spousta lidí. Abyste mohli vyhrát, je potřeba si vsadit tiket s vybranými čísly například na poště nebo ve vybraných trafikách. Losování a tah Sportky bývá dvakrát týdně, někdy Sazka vyhlásí mimořádné losování. Tiket vyplníte jednoduše podle návodu. Zaškrtnete 6 čísel ve vybraném sloupci. Připlatíte-li si 10 Kč, můžete zaškrtnout Šanci. Plný tiket Sportky včetně zaškrtnuté Šance stojí 170 Kč. Slosování pak můžete sledovat na kanálech ČT. Do popředí se dostává také loterie Keno, kde si sami zvolíte od 2 do 7 vsazených čísel a cenu sázky. Losuje se 12 čísel každých 5 minut.

Jaká čísla jsou výherní

Šanci vyhrát ve sportce mají nejen ti, kteří si do tiketu píší vlastní čísla, ale také ti, kteří volí náhodná čísla. Náhodná čísla jsou taková, která vám vybere počítač nebo terminál přímo na místě, kde si sázíte. Můžete si stáhnout software, který vám pomůže s rozpočítáváním sázených čísel. Vybíráte-li vlastní čísla do Sportky, snažte se jich pokrýt co nejvíce. Spousta lidí sází data narození, ale lepší je vsadit si taková čísla, která budou shodná s nepravděpodobnými daty narození. Nepište ani čísla, které jsou brána jako šťastná. Mezi taková čísla patří hlavně číslo 7 či 11. Při volbě čísel do tiketu se můžete zaměřit také na Statistiku vylosovaných čísel Sportky. Najdete ji na webových stránkách Sazky.

Jak často sázet, abyste zvýšili šanci na výhru

Lépe je sázet nepravidelně, protože tak zvyšujete šanci na výhru, která je ale opravdu malá. Čím více sázíte, tím více se vám snižuje osobní kapitál, ale šance na výhru se nezvyšuje. Proto, vsázíte-li pravidelně, sázení omezte. Sportka se vyplatí v případě, že jste vyhráli, měli jste tedy krátkodobě štěstí, ale přestanete sázet. Aktuální výsledky Sportky, tedy výsledky slosování v obou tazích najdete na sazka.cz. Pokud chcete skončit se sázením, ale přesto chcete pokoušet štěstí, jako varianta se vám nabízí nějaká spotřebitelská soutěž. Nyní máte možnost vyhrát 350 euro s výrobky Snickers, Twix, Mars a Bounty. Pravidla této soutěže se dozvíte na stránkách vyhraj350euro.cz.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.