Jak vybírat efektivně nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky jsou na tuzemském finančním trhu zastoupeny poměrně hojně, nicméně ne všechny odpovídají standardům a požadavkům, které na ně žadatelé kladou. Každý úvěr je tedy třeba nejprve vyhodnotit a až potom si o něj zažádat. Podívejme se tedy, jakým způsobem je zapotřebí vybírat nebankovní půjčky a podle kterých kritérií postupovat. Aspektů při volbě konkrétního úvěru je bezesporu hned několik, o čemž se ostatně přesvědčíme.

Porovnání nezbytností

Základem pro efektivní výběr půjčky je bezesporu její porovnání u několika různých poskytovatelů. Pokud například potřebujete půjčit 10 000 korun, můžete si zažádat hned u několika společností. Díky porovnání poznáte výši úrokových sazeb u zprostředkovatelů a také celkovou výši možné půjčené sumy a v neposlední řadě i možnosti odkladu splátek. Ostatně pomoct vám může zejména porovnávač půjčka.co. Ostatně pokud budete chtít, najdete více na webu.

První půjčka zdarma

Poměrně zajímavým bonusem je první půjčka zdarma. Pokud se vám bude konkrétní úvěr líbit, pak si jej můžete vzít zcela zdarma. Po jeho splacení pak můžete využívat služeb stejného poskytovatele půjčky, a to za výhodných podmínek. Další půjčky již sice zdarma nebudou, nicméně kvalitativně zrutě uspokojí.

Náš tip na půjčku

Zajímavou volbou pro realizaci půjčky je společnost Tommy Stachi. Ta nabízí možností získání finančních prostředků ve výši od 5 000 do 100 000 korun. Splatnost se pohybuje od 6 do 24 měsíců. Vy sami budete mít stanovený splátkový kalendář, podle něhož se budete moci pohodlně řídit a posílat jednotlivé splátky na účet poskytovatele. Velmi zajímavá je i úroková sazba ve výši 77%. Vaše přeplatky tak budou minimalizovány. Peníze navíc získáte do pouhých 20 minut. Zaplatit s touto půjčkou budete moci cokoli, jelikož je neúčelová.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.