3 tipy na výhodné půjčky

eKonto

Najít výhodnou půjčku dnes není vůbec jednoduché. Mnozí především nebankovní poskytovatelé se snaží nalákat tím, že půjčí ihned a za velmi výhodných podmínek. Skutečnost je ovšem potom zcela odlišná a dochází k tomu, že žadatel o půjčku získá úvěr, který pro něj bude nevýhodný a z hlediska úspěšného splácení ve finální fázi doslova neřešitelný. Nabízíme vám proto tři tipy na výhodné úvěry, které svou kvalitou jistě uspokojí.

Výhodná Ferratum půjčka

Pokud potřebujete peníze opravdu rychle, pak stojí za to využít služeb, které nabízí Ferratum Bank. Tato společnost navazuje na činnost Ferratum Czech. Půjčku můžete mít do pouhých 2 minut. Získat přitom můžete od 500 až do 10 000 korun. Doba splatnosti je také vcelku variabilní a stanovena je v rozmezí od 7 do 45 dní. Úroková sazba je u Ferratum Bank 389,33 %. K získání úvěru nebudete potřebovat ručitele a předčasné splacení není nijak zpoplatněno.

Půjčka u Home Credit

Jednou z tradičních společností působících na tuzemském finančním trhu je Home Credit. Půjčit si budete moci až 150 000 korun. Peníze na účet obdržíte následující pracovní den od data, kdy uzavřete smlouvu o poskytnutí půjčky. Pokud budete chtít vědět, jak na tom budete z pohledu splácení, pak se vyplatí kalkulačka Home Credit půjčky. Tento nástroj vám ihned nasimuluje splácení a celkový průběh úvěru. Budete tak znát veškeré detaily týkající se splácení.

Až 166 000 korun u Profi Credit

Potřebujete-li vyšší finanční sumu, pak můžete využít služeb společnosti Profi Credit. Její půjčka nabízí od 10 000 až po 166 000 korun. Doba splatnosti se přitom pohybuje v rozmezí od 12 do 48 měsíců. Půjčku si může vzít každý a spolehnout se budete moci i na bleskové schválení. Pokud momentálně potřebujete zacelit třeba nedostatek finančních prostředků před výplatou, pak se jedná o výhodné řešení.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.