Jak si vypočítat povinné ručení online?

Jezdit bez pojistky je velký risk a nezodpovědnost, která se nevyplácí. Každý majitel automobilu by měl mít sjednané povinné ručení na daný rok u některé z pojišťoven. Toto pojištění hradí náklady za škodu a újmu, která je způsobena provozem vozu. Pokud jej nemáte vyřízeno, nebo u sebe nemáte příslušný doklad, čeká vás sankce. Kde si sjednat povinné ručení? Pojišťoven s touto nabídkou je nespočet. Můžete si zřídit povinné ručení online i na kamenné pobočce. Sjednání přes internet mívá různé výhody a mnohdy je se slevou. Navíc ušetříte čas. Většina pojišťoven se předhání ve výhodných nabídkách pro své klienty. Poskytuje bonusy pro zodpovědné řidiče, zdarma asistenční službu, možnosti výhodného připojištění a různé další výhody. Proto se vždy zajímejte i o tyto věci, mnohé se vám mohou hodit a některé jsou zase pro určité typy řidičů zbytečné.

Abyste mohli co nejrychleji a nejpřehledněji porovnat aktuální nabídku všech pojišťoven, využijte pro vypočítání povinného ručení kalkulačku 2015. Můžete tak každoročně ušetřit stovky nebo tisíce korun. Tyto kalkulačky jsou velmi populární a můžete díky nim najít velmi zajímavou nabídku. Setkat se dokonce můžete s 50 až 70% slevou. Kalkulačka vám po vyplnění potřebných údajů zobrazí všechny výhodné možnosti pro vaši situaci. Důležité je vybrat správnou nabídku s vyhovujícími parametry. Pojištění pak lze jednoduše sjednat i online.

K porovnání nabídek povinného ručení zkuste použít kalkulačku TopSrovnání.cz. Vyplníte zde údaje o vozidle a údaje o jeho majiteli. Je potřeba zadat značku a model vozu, objem, výkon, typ paliva, způsob užití vozu, jeho celkovou hmotnost a rok výroby. Údaje o vlastníkovi znamenají kontaktní údaje, rok narození, délku předchozího pojištění a počet pojistných událostí. Jakmile toto vše vyplníte, vaše údaje potvrdíte a můžete vybírat z výhodných nabídek.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.