Jak na úspěšné webové stránky? Design a SEO v hlavních rolích

Tvorba webu

Uvažujete o realizaci nových webových stránek? Pokud žádné nemáte, případně jsou ty vaše zastaralé, rozhodně nastal nejvyšší čas. Dnešní koronavirová doba k tomuto kroku ještě více spěje. Vždyť většina z nás je zavřená doma a nakupuje online, případně stejně tak řeší i zakázky. Vytvoření moderního webu ale nemusí být tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Řešení svépomocí je zdlouhavé a neefektivní

Někteří lidé si řeknou, že si mohou vytvořit vlastní web svépomocí. Ano, určitě je to možné. Počítat byste ale měli s tím, že musíte zvolit správný hosting, platformu pro webové stránky a mnoho dalšího. Možná vám nebudou blízké ani grafické práce. Vytvoření a provozování internetových stránek nepatří mezi zrovna jednoduché činnosti. I když se vám po určité, a mnohdy dlouhé, době podaří web vytvořit, musíte řešit jeho optimalizaci pro vyhledávače.

Web nebude vidět sám o sobě

Pokud si myslíte, že vytvoříte stránky a ty pak budou nahoře ve vyhledávačích, jste na omylu. Každý web potřebuje správně řešené SEO, tedy optimalizaci pro vyhledávače. Jinými slovy, je třeba zapracovat na on-page SEO i off-page SEO. Prvně jmenované pojímá především kvalitní texty s potřebným obsahem. Právě obsah je mnohdy králem. V případě off-page je zase nutné, aby o vašem webu věděli ostatní. Na mysli máme především PR články, zpětné odkazy a další záležitosti.

Nový web od A až po Z

Ideální je nechat si vytvořit webové stránky na míru přesně podle vašich představ. Pokud se obrátíte na společnost ANTEE, budete mít jistotu. Právě ona se zaměří jak na samotné vytvoření webu, grafické práce a obsah, tak na další fungování internetových stránek z hlediska SEO. Specialisté se prostě o vaši prezentaci postarají ve všech směrech. Vy získáte funkční a přehledný web, který bude na očích jak vašich partnerů, tak především zákazníků.

Tvorba webových stránek: Náhledové foto Pixabay

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.