Nábor zaměstnanců

Jak na efektivní nábor zaměstnanců přes sociální sítě

Sehnat v současné době spolehlivého zaměstnance je nesmírně složité. Poptávka na trhu práce razantně převyšuje poptávku, a tak si lidé samozřejmě práci velmi dobře vybírají. Mnohé to ani příliš nenutí a zůstávají doma na podpoře. Přesto ale zaměstnance sehnat lze. Zapomeňte na úřad práce a jeho systémy. Ani mnohé portály vyžadující vysoké zálohy za inzerci nejsou ideální volbou. Mnohem efektivnější je hledat potenciální pracovní sílu napřímo. Jak? Prostřednictvím sociálních sítí!

Sami s vlastním profilem nic nezmůžete

Je-li vaše představa taková, že si sednete k mobilu a napíšete na svůj profil inzerát, pak na ni rychle zapomeňte. Možná vás osloví pár známých, kterým byste tuto skutečnost mohli sdělit klidně i ústně. Mnohem efektivnější je vsadit na profesionálně řešenou kampaň, o níž se postarají specialisté mající v tomto oboru spousty zkušeností. My se proto zaměříme na službu agentury Surface, která nabízí prokazatelné výsledky.

Cílená facebooková kampaň

Víte, že Facebook minimálně jednou za den navštíví v ČR přes 4 miliony uživatelů? Toto číslo je ohromující a přesně stanovená cílená kampaň na dané cílové publikum je maximálně účinná. Potenciální zájemci si budou moci nabídku zobrazit jak na počítačích, tak i tabletech či mobilech. Vždyť tato zařízení používá přes 70 % populace.

Facebook

Jednoduchá spolupráce z vaší strany

Žádné složité úkony, které byste museli řešit. Přesně takto lze charakterizovat nábor zaměstnanců pomocí facebookové kampaně. Pokud nemáte facebookový profil, jednoduše vám ho zmiňovaná společnost vytvoří. Následně už budou připravené grafické bannery na základě vašich podkladů. Po odsouhlasení se vše spustí a vy budete získávat pravidelné reporty a hlavně konkrétní žadatele.

Řeč čísel hovoří jasně

Na kolik taková kampaň vyjde? Cena činí 15 900 korun. Počítejte s tím, že na jednu pozici bude osloveno 11 000 až 33 000 uživatelů. Z toho bude 300 až 1200 zájemců. Z těchto lidí vás 5 až 30 bude kontaktovat. Pak už bude jen na vás, abyste si vybrali.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *