Internetové bankovnictví Creditas

Záložna Creditas nabízí služby, které jsou podobné bankovním službám, nicméně o banku se nejedná. Creditas je na našem trhu již bezmála 18 let jako spořitelní družstvo, od roku 2010 pod názvem Záložna Creditas. V nabídce služeb má produkty, které jsou určené nejen ke spoření a zúročování financí, ale poskytuje také úvěry. Jejich produkty jsou srovnatelné s nabídkami bank. Záložna Creditas v ohrožení určitě není, funguje naprosto bez problému. Využijte služeb této záložny také vy.

Creditas.cz

Společnost Creditas nabízí svým klientům běžný účet s mnoha výhodami. Vedení tohoto účtu je zcela zdarma, transakční poplatky jsou minimální. Nabízí úrok až 0,5 % za rok a obdržíte platební kartu Maestro zcela zdarma. Spořicí účet Benefit nabízí úrok až 0,90 % ročně při vkladech do 250 000 Kč. Při jeho založení musíte na účet vložit minimálně 500 Kč a pak už s financemi můžete volně manipulovat. Spořit nemusíte pravidelně. Výpovědní doba je jeden měsíc. Termínovaný vklad je daleko výhodnější než spořicí účet, nicméně s financemi nelze během spoření manipulovat. Úroková sazba se odvíjí podle zvolené délky spoření. Dalšími produkty záložny Creditas jsou Úvěr na cokoliv a Úvěr na bydlení.

Creditas internetové bankovnictví

Tak jako bankovní společnosti má i záložna Creditas internetové bankovnictví, které samozřejmě koresponduje se vzhledem webových stránek. Internetové bankovnictví Creditas je postaveno na internetovém bankovnictví společnosti Arbes Technologies. Je přehledné a snadno ovladatelné, uzpůsobené na míru požadavkům klientů. Služby v internetovém bankovnictví umožňují snadnější zpracování plateb a pohybů v účetnictví. Je zde  možnost importu hromadných platebních příkazů ve formátu ABO a export historie účtu ve formátu CSV. Se záložnou Creditas můžete komunikovat prostřednictvím služby „Zprávy“.

Vstup do internetového bankovnictví

Používání internetového bankovnictví Creditas je velmi jednoduché. Stačí se přihlásit na webové stránce www.creditas.cz vstup internetového bankovnictví. K přihlášení budete potřebovat přihlašovací jméno a heslo, následně kliknete na „Odeslat SMS kód“, který vám přijde na váš mobilní telefon. Přihlásíte se po zadání kódu z SMS a poté vám již nic nebrání tomu, abyste prováděli operace s účtem.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.