servis24int

Internetové bankovnictví Unicredit Bank

Jako uživatelé internetu, kterými dozajisté jste, pokud právě čtete tyto řádky, jistě chápete internetové bankovnictví jako nedílnou součást správy vašeho účtu. Pomocí internetového bankovnictví totiž máte možnost kontrolovat pohyb na vašem účtu kdykoliv a odkudkoliv. A nejen to, využíváním internetového bankovnictví šetříte na poplatcích za vedení účtu a zprostředkování transakcí. Internetové bankovnictví má i Unicredit Bank.

Unicredit Bank Online Banking

Pokud máte běžný či jiný účet u Unicredit Bank, můžete Online Banking využívat bez poplatků. Díky tomuto způsobu ovládání financí si můžete online prohlédnout nejen historii vašeho účtu, ale i kreditních či debetních karet. Máte možnost zadávat, měnit či rušit trvalé příkazy. Můžete provádět tuzemské i zahraniční platby, přičemž si lze uložit šablony pro opakované platby. Na email nebo prostřednictvím SMS si můžete nechat posílat informace o zůstatku. Online si sjednáte i další produkty Unicredit Bank, například spotřebitelský úvěr nebo hypotéku. V Online Banking si také dobijete kredit. Funkcí, kterých lze využít, je celá řada a naleznete je na unicreditbank.cz.

Smart Banking

Smart Banking je moderní aplikace, kterou podporuje přes 90 % mobilních telefonů, které mají přístup na internet. Aplikaci si jednoduše můžete stáhnout například na  Google Play. Stáhnout ji lze také na Marketplace či App Store. Díky Smart Banking ovládáte účet jednoduše, rychle a pohodlně. Zdarma ho můžete využít u každého konta v Unicredit Bank. Přes aplikaci se lze podívat na historii účtu a historii karet. Provádět můžete tuzemské platby a můžete si uložit i šablonu. Aplikace nabízí i převody měn mezi běžnými účty, informace o aktuálních kurzech měn s interaktivní kalkulačkou a mnoho dalších funkcí. Má nejvyšší stupeň zabezpečení.

Online Banking a Smart Banking – zabezpečení

Online Banking je opravdu bezpečný. Pro zabezpečení využívá nemodernější typy zabezpečení, a to Smart klíč, SMS klíč nebo Bezpečnostní klíč. Smart klíč je i součástí Smart Banking. Aplikace generuje jednorázové kódy, které použijete při přihlášení a podepisování transakcí a při ověření vaší identity při komunikaci s bankou přes telefon.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *