ING Konto: Klid v bouři spořicích účtů

ING Konto

Spoření pro většinu z nás představuje tu správnou cestu, jak je možné ušetřit co možná nejvíce peněz a získat tak možnost nákupu čehokoli dražšího. Jestliže i vy momentálně uvažujete o uzavření nějaké výhodné smlouvy o spoření, pak není od věci provést efektivní porovnání jednotlivých produktů a vybrat si takový, který vám bude maximálně vyhovovat. Výbornou volbou je bezesporu ING Konto. Představme si jej tedy mnohem podrobněji a poukažme si na jeho hlavní přednosti.

Spousta bezplatných služeb

Určitě je třeba předeslat, že ING Konto nabízí hned několik zcela bezplatných služeb, kterých stojí za to využít. Jmenovat bychom mohli zejména bezplatné založení a také bezplatné zrušení vašeho účtu. Stačí pouze podepsat úvěrovou smlouvu a vznikne vám nárok na založení ING Konta. V případě jeho zrušení nebudete nijak sankcionováni, jedná se o vaše zcela svobodné rozhodnutí. Platit nebudete muset ani za vedení spořicího účtu, což se u mnohých podobných produktů říct určitě nedá.

Peníze kdykoli k dispozici

Spolehnout se budete moci i na finanční prostředky, které máte na kontě uložené. Vybrat je budete moci kdykoli dle vašich vlastních představ. Záleží zkrátka jen na vás, zhodnocení se logicky zvyšuje se tím, kolik peněz na účtu budete momentálně mít. Jedná se o spořicí účet, který je v současnosti jedním z nejvýhodnějších na celém trhu, a tak není divu, že si jej oblíbilo tak velké množství lidí.

Další výhody ING Konta

Nedílnou součástí ING Konta je také mobilní bankovnictví, které není nijak zpoplatněno. Získáte navíc i platební kartu VISA. Vybírat budete moci finanční prostředky z bankomatů po celé České republice, což mnohé jiné spořicí účty nabídnout nedokážou. V každém případě se vyplatí při spoření tento účet založit a minimálně jej vyzkoušet.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.