inCRM.CZ: Ucelený interní systém pojišťovnictví jako sázka na jistotu

InCRM.cz

Pracujete jako makléř a už vás nebaví pracovat s nepřehledným interním systémem? Aby ne, vždyť efektivita práce je v takovém případě minimální a vám přibudou jen vrásky navíc. Optimální je proto vsadit na jednoduchý systém, který bude finančně dosažitelný a intuitivní. Naším tipem je interní systém pojišťovnictví inCRM.CZ Jaké jsou jeho hlavní přednosti? To vám prozradíme v následujících řádcích.

Maximální přehled a intuitivní ovládání

Máte strach, že se budete dlouho učit, jak byste se měli v novém systému pohybovat a pracovat co možná nejefektivněji? S inCRM.CZ mohou jít veškeré obavy stranou. Jedná se totiž o specifický systém, který je určený přímo makléřským společnostem a jejich backoffice. Systém je naprosto intuitivní, takže se s ním naučíte pracovat za velmi krátkou dobu. Vše je maximálně přehledné a jednoduché.

ALL – IN – ONE platforma

Díky této skutečnosti nebudete mít starosti s žádnými přídavnými moduly, za něž by bylo nezbytné platit horentní sumy. Získáte prostě komplexně řešený program se vším všudy. Můžete tedy začít pracovat a být si jistí tím, že máte všechno, co k vaší práci potřebujete. A upgrade systému? Také bezplatná záležitost. Pracovat budete se stále aktuální verzí, která bude maximálně bezpečná a kvalitní.

Největší rozsah dat a pojišťoven získáte díky systému Srovnavace-sjednavace.cz

Velkou předností daného systému je přímé propojení se Srovnávači a Sjednávači, díky kterým získáte mnoho různých přehledů a dat, která budete při vaší práci potřebovat. Spolehnout se můžete i na dostatečné množství nejrůznějších finančních institucí, jež budete mít k dispozici. Konkrétně získáte přístup ke:

  • 12 pojišťovnám pro povinné ručení a havarijní pojištění,
  • 8 pojišťovnám pro pojištění majetku,
  • 7 pojišťovnám pro cestovní pojištění,
  • 5 pojišťovnám pro pojištění občanské odpovědnosti,
  • 10 bankám pro uzavření hypotečních úvěrů.

Video: YouTube kanál InCRM.cz

Náhledové foto: InCRM.cz

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.