Cesta k efektivnímu osobnímu rozvoji nemusí být složitá!

Chcete-li být v životě spokojenější, dosáhnout stanovených cílů a jít ještě dále, nesmíte nikdy ustrnout na stejném bodě. Je neustále nutné se zdokonalovat. Nepodceňujte vlastní osobní rozvoj. Pokud jste si mysleli, že budete muset dřít a biflovat se, zapomeňte na to. Moderní metody efektivního rozvoje jsou založeny na hypnóze a pomáhají maximálně využívat kapacitu mozku. Jak a kde se pomocí nich můžete zdokonalit i vy?

Kurzy jsou nejlepší volbou

Cesta k osobnímu rozvoji je nejvíce efektivní v případě, když probíhá pod vedením zkušeného lektora. Současně je nutné, aby byl kurz založen na prověřených metodách. Obě kritéria naplno splňují kurzy osobního rozvoje, jejichž mentorem je Libor Činka. Tento muž je uznávaným odborníkem v oblasti dosahování nadstandardních výkonů a rozvíjení paměti.

epenize.eu_eshop_cetros_cz_01

Během jeho kurzů posluchači dokáží využívat maximálně kapacitu svého mozku a najdou způsob, jak se také efektivně a rychle učit. Odkryjí dosud netušené schopnosti. Možné je to z toho důvodu, že Libor Činka využívá při kurzech poznatky z hypnózy. Jeho kurzy jsou zaměřeny na osobní rozvoj. Účastníkům je odhalena strategie rychlého čtení, učí se také trénovat paměť. Během kurzů se také dozví, jak co možná nejefektivněji využívat čas: Dokáží si optimálně nastavit čas v práci i pro své koníčky. Kurzy jsou pořádány v Praze a přihlásit se na ně mohou jednotlivci i firmy. Libor Činka vydává i velmi zajímavé knihy pro osobní rozvoj, se kterými je určitě vhodné začít.

epenize.eu_eshop_cetros_cz_02Co ještě musíte udělat?

Určitě je třeba se zdokonalovat ve všech směrech. Je žádoucí sledovat trendy a změny ve vašem oboru a neustále prohlubovat znalosti. Osobní rozvoj je také o fyzické pohodě. Pokud nebudete zdraví, nemůžete čekat, že psychická stránka bude v pořádku. Najděte si proto vhodného koníčka, kterému se budete aktivně věnovat. Inspiraci pro výběr vhodného sportu najdete zde.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.