Hra Účtenkovka: Jak se zaregistrovat?

Účtenkovka

Hra, která vznikla v roce 2017 k podpoře elektronické evidenci tržeb a tím pádem i přispěla k řádnému výběru daní, se nazývá Účtenkovka.  Pravidla hry jsou jednoduché, stačí si jen ponechat účtenku a zaregistrovat se do Účtenkovky.

Pravidla hry

Pokud se chcete zapojit do hry Účtenkovka, musíte zajít na nákup, ponechat si účtenku a zaregistrovat se do mobilní aplikace, kterou najdete pod názvem Účtenkovka nebo se lze zaregistrovat do její webové verze. Podmínkou je, aby osobě registrující se do hry, bylo 18 let. V systému pak uvidíte všechny své účtenky, které jste zaregistrovali a také, zda některá z účtenek byla výherní či nikoliv. Zároveň nezapomeňte zadat do systému i své číslo bankovního účtu, aby vám mohla být případná výhra zaslána.

Jak zaregistrovat účtenku?

K zařazení účtenky do slosování, je třeba účtenku řádně zaregistrovat a to opsáním BKP a FIK kódů, nacházející se ve spodní části. K registraci je ještě potřeba, aby účtenka obsahovala datum a čas, celkovou částku a informaci o provedení platby. Jak už bylo zmíněno, zaregistrovat účtenku lze buď pomocí aplikace nebo webové verze a tím pádem zřízením hráčského účtu, nebo můžete hrát jen jednorázově a účtenku zaregistrovat díky vašeho e- mailu. Kód účtenky lze opsat ručně nebo nahráním QR kódu.  Registrovat můžete tolik účtenek, kolik jen chcete, počet je totiž neomezený.  Každá účtenka však může být zaregistrována jen jednou a také z jednoho obchodu je možné zaregistrovat jen jednu účtenku denně.

Kdy přijde výhra?

Ke slosování účtenek dochází za pomoci generátoru náhodných čísel a to každý 15. den v měsíci. Do slosování je však zařazen jen ten, kdo se registroval nejpozději 12. den v měsíci.  Pokud vyhrajete a nemáte založen hráčský účet, protože jste účtenku zaregistrovali do hry jednorázově, musíte si nejpozději do 30 dní od oznámení výhry hráčský účet založit. Každý měsíc můžete vyhrát 20 tisíc peněžitých výher a to od sta korun až do jednoho milionu korun.  Součástí nabídky jsou však i osobní automobily různých značek.

Tereza Hubíková

Peníze jsou důležité. Skoro jako zdraví. Proto vám v této oblasti zkusím poradit.