Milan Hnilička

Hnilička si dal vlastní gól, tým mu ale nepomohl

Tak je to opět tady, zase jeden člověk, který se neudržel. Opět jedna oslava narozenin. Kolikrát už to tady bylo a bude. Jen málokdo může věřit, že šlo o nepřipravenou a nezorganizovanou akci, kdy za nitky tahal někdo jiný. Můžete pochybovat o tom, že sám Hnilička se rozhodl jít na pařbu a nechat se chytit novináři, kteří tam zcela náhodou byli. Že by si bývalý vynikající hokejový brankář dal vlastní gól?

Premiér žádá jeho hlavu

Ale, najednou. Když byl součástí předchozí akce pan Faltýnek, žádné hlavy nepadaly. V uvozovkách to odnesl jenom tehdejší ministr zdravotnictví Prymula, která ale získal možná ještě lepší post. Ne, nikdo samotného Hniličku neomlouvá. Proč se ale neměří stejným metrem? Můžeme se jen domnívat. Možná někdo na někoho něco ví, nebo pracuje lépe. Těžko říct.

Hnilička se vzdal mandátu

Divit se nelze. Situace je jasná. Nyní ještě stále šéfuje Národní sportovní agentuře, což se asi brzy stane také minulostí. je to ale chyba pouze tohoto muže. Vždyť za jaký tým hraje? Nemá tento tým špatného kapitána či trenéra? Není odpovědnost zbytečně pouze na jednom hráči? Otázek vyvstává hodně a odpovědi na ně neznáme, bohužel.

Papalášství

Zajímavý termín, který když vysloví premiér, dostává tragikomický rozměr. mimo samotného Hniličku byli na akci ještě podnikatel známý z politického světa Petr Bendl, který vlastní teplický hotel a třeba Jiří Šlégr. V Teplicích byl mimo jiné také Jiří Paroubek. Skutečně vybraná společnost. Nyní všechno prověřuje policie. Závěry budou jistě zajímavé. Jestli tedy nějaké budou…

Milan Hnilička v době své hokejové slávy: Zdroj náhledového obrázku Commons.wikimedia.org

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *