Havarijní pojištění motocyklu u Allianz

Vlastní motocykl představuje skutečný luxus, kterého si můžete neomezeně užívat jak na krátkých, tak i na delších cestách. Ani ti největší milovníci motorek nezapomínají na kvalitní povinné ručení, které k motorovým vozidlům bezesporu patří. Výbornou volbou je společnost Allianz, která nabízí opravdu komplexně pojatou ochranu pro vaši motorku, a to se vším všudy. Allianz je schopna vše nabídnout za vynikající ceny. Co všechno tedy povinné ručení Allianz nabízí?

Co získáte s povinným ručením od Allianz?

Povinné ručení Allianz je schopno uhradit škody až do výše 200 milionů korun. Bez problémů se také budete moci spolehnout na asistenční služby a právní poradenství zcela zdarma. Když si navíc dokoupíte službu přímé likvidace, pak nebudete muset řešit s dalšími účastníky dopravní nehody vůbec nic, jelikož veškerý servis obstará do poslední záležitosti samotná společnost Allianz. Jedná se fakticky o luxusní bezstarostnou variantu povinného ručení pro motocykly.

Výhodná havarijní pojistka Minirisk

Povinné ručení je schopno pokrýt mnohé situace, nicméně doporučuje se k němu uzavřít ještě havarijní pojištění, jež si poradí s mnohými záležitostmi, které se právě k povinnému ručení nevztahují. Výbornou volbou je především levné havarijní pojištění Minirisk, které dokáže pokrýt dokonale veškerá rizika, která mohou být při běžném provozu bohužel reálná. Jde například o poškození vaší motorky zvířetem.

Vyplatí se pojistka, když člověk nejezdí celý rok?

Pokud samozřejmě využíváte váš motocykl pouze v období sezony, tak logicky nezaplatíte plnou cenu. Budete tak mít jistotu, že platíte pouze za to, co skutečně potřebujete. Nebudete muset vůbec odevzdávat registrační značku a OTP do depozita. Budete zkrátka platit pouze za ty měsíce, po které bude váš motocykl v provozu.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.