Pojištění bytu u České pojišťovny se vyplatí

Pojištění bytu a domácnosti je velmi důležité, jelikož jen díky němu můžete být do jisté míry klidní v případě, že dojde k nějakým nepříjemným neočekávaným událostem. Pokusme se tedy na tento druh pojistky soustředit a poukázat si na to, co by měla pojímat. Výbornou volbou je především pojištění domácnosti u České pojišťovny. Tato společnost dokáže nabídnout velmi zajímavé podmínky, kterých určitě stojí za to využít. Co je tedy v balíčku příznačně nazvaném Byt obsaženo?

Co vše balíček Byt pojímá?

Hlavní součástí balíčku Byt je pochopitelně pojištění interiéru daného bytu. Pokud se tedy stane nějaká živelní událost, pak budete krytí do výše stanovené při podpisu smlouvy. Dále se ale pojištění vztahuje i na vodovodní havárie anebo na odcizení či vandalismus. Stane-li se vám, že přijdete domů a interiér bude doslova vybílený. Pojistka se vztahuje na zařízení, která jsou pevně spjata s daným bytem. Jedná se především o okna, dveře, podlahy a také ostatní stavební činnosti.

Nadstandardní výhody pojistky

U každého pojištění je vhodné brát v potaz i nadstandardní výhody. Pojištění Byt jimi pochopitelně také disponuje. Jedná se například o pojištění vestavných skříní a také kompletního interiéru kuchyně včetně spotřebičů, jež jsou pevně spjaté s touto místností. Velký bonus představuje i případné vyplacení škody v případě, že vandal, který tento čin spáchal, nebude chycen.

5 variant pojištění domácnosti

K dispozici budete mít celkem 5 variant pojištění. Pokud si vyberete podobu pojištění Exclusive Plus a Exclusive Max, budete mít k dispozici peníze na velmi jednoduchou likvidaci realizovanou do pouhých 2 dnů. Pojištění vám z pohledu výše bude garantováno po dobu 5 let. Vynikající je přitom i sleva ve výši 20%, která se vztahuje na pojištění domácnosti. Samozřejmostí budou přitom i asistenční služby, jež jsou k dispozici neomezeně.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.