Hana Lipovská: Čistá duše bude kandidovat za Volný blok

Hana Lipovská

Jak dojemná byla situace, kdy zapálená katolická dívka bojovala za křesťanské hodnoty. Vždyť do Rady ČT byla nominována s požehnáním biskupské konference. Ano, Hana Lipovská, tato nevinná bytost kandiduje za neonacistickou a proruskou stranu. O faktu, že byla zřejmě placená Institutem Václava Klause, a tedy PPF, nemůžeme také úplně pomlčet. Zničení veřejnoprávní televize? I tato slova v souvislosti s ní padala.

Hurá do Volného bloku

Oznámení Hany Lipovské o kandidatuře za Volný blok bylo vcelku překvapivé. Jít do toho v zádech s exčlenem SPD Volným a v podstatě neonacistickou Vandasovu DSSS chce odvahu. Ostatně setká se tady s mnohými dalšími významnými osobnostmi naší politiky. Jen namátkou bychom mohli jmenovat Janu Bobošíkovou, Janu Volfovou či Ilonu Csákovou, Volného, Bojka a jiné persony.  

Malinkatý střet se zákonem nevadí

V současné České republice pod vedením dvojice Zeman&Babiš nic moc zvláštního. Zákon o České televizi č. 483/1991 Sb. § 5 hovoří vcelku jasně.

Člen Rady nesmí zastávat žádnou funkci v politických stranách, politických hnutích nebo občanských sdruženích, ani nesmí při výkonu své funkce v Radě jejich jménem vystupovat nebo působit v jejich prospěch.

V tomto případě tomu tak trochu nebude, že? Zajímavé.

Trocha kontroverze neuškodí

Dosazována je také v Pardubickém kraji. Její výstupy v médiích byly docela vděčné. Vzpomeňme si na podávání trestních oznámení, doprovod policie na zasedání Rady ČT a mnohé jiné záležitosti. Zviditelnila se solidně. No, uvidíme, volby budou bezesporu zajímavé. 

Zdroj info: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/hana-lipovska-kandidatura-snemovna.A210726_094804_domaci_rapc?

Hana Lippovská: Náhledové foto Twitter Hany Lipovské

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.