GeMoney internet banka

GE Money Bank, jedna z největších bank u nás, je na českém trhu již od roku 1998. Za tuto dobu si získala mnoho spokojených klientů. Banka má poměrně dost poboček, disponuje několika minipobočkami a má i přímé internetové bankovnictví, které naleznete po přihlášení na stránky GE Money Bank.

GE Money – Internet Banka

Internetové bankovnictví je dnes již samozřejmostí. Jedná se totiž o nejjednodušší způsob, jak spravovat svůj účet pouhým přihlášením do přímého bankovnictví na internetu. Internet Banka GE je dostupná na adrese internetbanka.cz. Do elektronického bankovnictví se můžete přihlásit v případě, že si u banky sjednáte běžný či spořicí účet nebo kreditní kartu. Přes GE Money internet můžete zaplatit běžné příkazy v České republice, inkaso, SIPO, všechny své nastavené trvalé příkazy a můžete si také dobít kredit na telefonu u všech operátorů.

GE Money Bank – přihlášení

Z hlediska bezpečnosti přihlášení patří Ge Money Internet Banka mezi špičku. Naprostou samozřejmostí je šifrování komunikace mezi vaším počítačem a bankou či zasílání autorizační SMS na váš mobilní telefon. Internetbanka GE Money je jednou z nejlepších v propracovaném zabezpečení platebních karet. Po přihlášení si kdykoliv můžete změnit limity na kartě. Velkou výhodou je také aktivace funkce, kdy vám při každé platbě kartou přes internet přijde autorizační SMS. Internetové bankovnictví je zcela bezpečné a ochrání vás i v případě zcizení platební karty.

GE Money Bank a její funkce

Po přihlášení se do internetového účtu můžete také zažádat o spotřební úvěr, kontokorent nebo i hypotéku. Následně můžete vše potřebné vyřídit přes internet a nemusíte navštěvovat některou z poboček GE Money Bank. Smlouvu, která vám byla schválena, stačí jen vytisknout, podepsat, naskenovat a poslat zpět. Se všemi funkcemi GE Money Bank Internet se můžete podrobně seznámit na stránkách této banky v sekci přímého bankovnictví GE Money.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.