GE Money Bank internet Banka

Společnost GE Money Bank patří mezi nejznámější bankovní domy nejen v české republice, ale i v mnohých dalších zemích. Její služby jsou velmi pestré a nabízí jak klasické bankovní účty, tak i možnosti úvěrů anebo spoření či hypoték. Záleží samozřejmě na tom, po kterém ze zmiňovaných produktů sáhnete. Výbornou volbou je tato společnost i z pohledu internetového bankovnictví, které má pestré a plné zajímavých funkcí. Jakých? To se dozvíte v následujících řádcích.

Hlavní výhody GE Money internet Bank

GE Money internet Bank je internetovým bankovnictvím, které nabízí v první řadě maximálně rychlou a efektivní komunikaci. Svůj účet můžete ovládat v naprosto přehledném a intuitivním rozhraní. Zadávání příkazů zvládne úplně každý a podívat se na zůstatek budete moci kdykoli za pomocí pouhých několika málo kliků myší. Komunikace s bankou prostřednictvím internetbankingu je maximálně bezpečná, a to díky klíči a podpisovému certifikátu. Cenově vyjde GE Money internet Bank také nejníže ze všech internetových bankovnictví.

eDisponent pro více osob

Zajímavou funkcí, kterou GE Money Bank internet Banka nabízí, je eDisponent. Jedná se o možnost aktivace přístupů na jeden účet pro více uživatelů. Osoby starší 18 let tak budou mít vlastní přihlašovací údaje, díky kterým se dostanou na dané konto. Založení této služby je třeba vyřešit na některé z poboček společnosti GE Money Bank. Aktivaci a deaktivaci si již zařídíte v rámci internetového bankovnictví.

GE Money Manager to zařídí

Dokonalý přehled o vašich finančních prostředcích vám zajistí GE Money Manager. Tato služba vám dokonce umožní stanovit si vlastní rozpočet, z něhož pak budete vycházet. Přehledné grafy a tabulky vám jednoznačně nastíní vaše finanční možnosti v konkrétních časových intervalech. Samozřejmostí je i možnost realizace plateb PayU.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *