Konsolidace půjček u Komerční banky

Konsolidace půjček představuje jedno z efektivních řešení situace, kdy se člověk ocitne v dluzích. Jinými slovy, díky sjednocení úvěru do jednoho jediného můžete pohodlně splácet všechny své stávající závazky. Jestliže nevíte, kterou společnost využít z hlediska čerpání zmiňované půjčky, tak jste na správné adrese. Podrobně se totiž podíváme na konsolidaci půjček u Komerční banky. Dozvíte se tak o tomto produktu mnohem více.

Optimální půjčka u KB jako efektivní řešení

Jestliže se vaše momentální finanční závazky pohybují v rozmezí od 30 000 do 2 500 000 korun, konsolidace půjčky u KB bude na místě. Doba splatnosti bude sjednána na 12 až 120 měsíců. Díky tomu, že bude doba splatnosti prodloužena, můžete vracet peníze po nižších sumách, což vám značně usnadní situaci oproti splácení několika částek na stávající půjčky. Celková doba splatnosti se odvíjí především od výše půjčované částky.

Provedení konsolidace zdarma

Na rozdíl od některých jiných bank si Komerční banka neúčtuje za provedení konsolidace žádné poplatky. Standardně se u ostatních poskytovatelů platí od 1 do 4 % z celkové cílové sumy. Jestliže máte účet u Komerční banky, dočkáte se této půjčky ihned. V opačném případě si jej budete muset založit. Jedná se totiž o jednu z velmi důležitých a nezbytných podmínek. Zřízení samotného účtu a jeho vedení vychází na nějakých 816 korun ročně.

Podmínky konsolidace půjčky u Komerční banky

K získání této půjčky potřebujete dva doklady totožnosti, a to optimálně občanský průkaz, cestovní pas nebo rodný list. Jestliže jste OSVČ, pak bude nezbytné také prokázat daňová přiznání. Banka od vás bude potřebovat také veškeré dokumenty týkající se již stávajících nesplacených úvěrů. Peníze můžete čerpat na cokoli. Peníze vám poskytne banka přímo bezhotovostně, anebo můžete využít bankomaty Komerční banky nebo bankomaty České spořitelny či jiných bankovních domů, které v České republice působí.

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *