JT Banka a její služby

JaT banka se řadí mezi nejznámější bankovní instituce u nás, které sice nejsou natolik masivně využívány, nicméně jejichž služby stojí za to využít. Pokud nechcete řešit bankovnictví u některé z velkých bank majících pobočky všude v republice, pak je JaT banka skvělou alternativou. Nabízí totiž u vybraných produktů mnohem více výhod. Buďme ale konkrétnější a na dané služby se soustřeďme blíže.

Běžný učet u JaT banky

Pokud zvolíte běžné konto u JaT banky, pak se setkáte s tím, že budete mít k dispozici spousty zajímavých služeb. Jedná se především o hotovostní a bezhotovostní transakce. Při obsluze klasických transakcí budete mít maximální komfort i díky skvěle přehledně řešenému rozhraní. Samozřejmostí je elektronické bankovnictví eBanking. V něm si budete moci nastavit veškeré parametry vašeho běžného účtu uzpůsobit si jej tak vlastním potřebám.

Termínovaný vklad u JaT banky

Zajímavou volbou je například termínovaný vklad u JaT banky. Ten se vyznačuje různými výhodnými úrokovými sazbami. Důležitá je u něj zejména celková výše aktiv a také logicky délka fixace finančních prostředků v bance. V pětiletém intervalu se můžete klidně dostat až na 2,65% p.a., což již slibuje vcelku zajímavou míru zúročení vyšších sum. U nižších částek se k nějakému výraznému zhodnocení nedostanete. Využít můžete i pozoruhodné služby ClearDeal.

Fondy životního cyklu

Pokud si potřebujete vytvořit poměrně solidní finanční rezervy ke stanovenému termínu, pak se vám budou jistě hodit fondy životního cyklu. Fondy nabízejí možnost pravidelného měsíčního ukládání hotovosti a snaží se tyto vložené peníze co nejlepším způsobem zhodnotit. Pokud přijde na nějakou neočekávanou událost, můžete vámi naspořené prostředky bez větších potíží využít. Stanovíte si zkrátka časový investiční horizont a pak jen budete postupně střádat částky.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.