Dominik Feri

Feri jako nevinný svůdník? Podle prezidenta očividně ano

Aféra Ferigate hýbla českou politickou scénou. Dnes už bývalý politik složil svůj mandát a také skončil svou politickou štaci v TOP 09. Na vině bylo údajné osahávání, obtěžování a násilí na ženách. V podstatě svým odchodem do jisté míry přiznal vinu a zmizel. Vše se odvíjelo tak, jak asi mělo. Snad jen s tím, že se Feriho tehdy zastal Karel Schwarzenberg. Možná se to zdá k nevíře, ale k zastáncům Feriho se nyní přidal i prezident Zeman.

Schwarzenberg Feriho chování bagatelizoval

Je to tak, sám řekl, že se ve věci exposlance zastává spíše názoru Karla Schwarzenberga. Ptal se na to, co je vlastně sexuální obtěžování. Pokud se pětadvacetiletý kluk snaží dostat do postele holku, nejde dle Schwarzenberga o nic zvláštního a nenormálního. Vyzval také veřejnost, aby nebyla pokrytecká.  

Miloš Zeman

Miloš Zeman: Foto Kancelář prezidenta republiky

Nepatřičné a nevhodné jednání

Toho se Feri i podle svých vlastních slov měl dopustit. Tedy v určitých situacích. Několik žen tvrdilo, že šlo o sex bez jejich souhlasu a vylákání fotografií, či veřejná dehonestace.

Přesto věc vyšetřuje policie

Jednalo se skutečně jen o neuvážené jednání a věc chtíče? těžko říct, nicméně fakt, že kauzu vyšetřuje policie, Ferimu dvakrát nepřidá. Jedná se o trestné činy proti lidské důstojnosti v sexuální oblasti. Probíhají úkony, které jsou podle platných zákonů neveřejného charakteru. Padla také výzva, aby se přihlásily další případné oběti. A Dominik Feri? Strávil minulý týden v romantické a sluncem zalité Paříži.

Zdroj info: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/dominik-feri-milos-zeman-karel-schwarzenber-sexualni-nasili.A210630_154850_domaci_frum?zdroj=top

Dominik Feri: Náhledové foto TOP 09

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *