EverydayPlus: Financuje svůj účet s online revolvingovým úvěrem

Everyday+

Každému z nás se čas od času stane, že potřebuje sáhnout do rezerv, jelikož mu zbude na účtu pouze minimální zůstatek. Na trhu existuje spousta různých finančních produktů typu bankovních úvěrů nebo nebankovních mikropůjček, které slibují, že vám vytáhnou trn z paty. Často jej ale do pomyslné paty ještě hlouběji zarazí kvůli vysokým poplatkům, případně nadměrné výši úrokové sazby. Právě proto se vyplatí vsadit na revolvingový úvěr. Naším tipem je moderní úvěrová služba EverydayPlus, jež se dokáže přizpůsobit jakémukoli žadateli. Představme si ji tedy podrobněji.

Everyday+

Získejte až 12 000 korun

Půjčka EverydayPlus nabízí úvěrový limit stanovený do výše 12 000 korun. Její obrovskou výhodou je absence ročního fixního poplatku a také jakýchkoli dalších skrytých nákladů, s nimiž se u menších nebankovních půjček setkáváme poměrně pravidelně. Platíte pouze tehdy, když úvěrovou službu využijete. Výše tohoto poplatku je stanovena na 20 %.

Pro koho je úvěr určen?

Odpověď na tuto otázku je velmi jednoduchá, jelikož půjčku může získat jakýkoli plnoletý občan České republiky, který se prokáže platným občanským průkazem. Disponovat musí pravidelným měsíčním příjmem a vlastním bankovním účtem. Není problém službu využít i jako expresní půjčku před výplatou. Jedná se o optimální alternativu ke kreditní kartě a různým spotřebitelským úvěrům. Peníze si na vaše osobní konto můžete převést okamžitě. Jestli si peníze budete vybírat v rámci limitované sumy vcelku nebo po jednotlivých malých částkách, je již jen na vás.

Jednoduché uzavření smlouvy

Za samotné uzavření smlouvy nezaplatíte ani korunu, přičemž bude nezbytné investovat pouze 1 korunu ke zřízení smlouvy o uživatelském účtu. Když dojde k jejímu uzavření, budete si moci peníze v rámci limitu posílat na bankovní účet dle potřeby. Jestliže využijete splácení postupným způsobem, avizovaný měsíční úrok 20 % bude započítán do celkového zůstatku po realizaci minimální platby až následující měsíc.

Everyday+

Využívejte úvěr kdykoliv a kdekoliv

Velkou výhodou EverydayPlus je také maximální flexibilita. Stačí vám pouze jakýkoli mobilní telefon nebo jiné zařízení připojené k internetu. Zákaznický servis budete moci kontaktovat každý den od 7 do 21 hodin, a to jak telefonicky, tak e-mailem. Samotné přihlášení do zákaznického účtu EverydayPlus je k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Spočítejte si vše sami

Velkou výhodou tohoto revolvingového úvěru je maximální transparentnost. Sami si můžete pohodlně nezávazně a zdarma spočítat, jak na tom v průběhu splácení budete z pohledu výše splátek, RPSN a mnohých dalších ukazatelů, jež jsou důležité. Vše si pozorně prohlédněte a půjčka přes SMS nebo internetové rozhraní může být realizována následně ihned. Jak využijete nabytou hotovost, je jenom vaše věc.

Radek Štěpán

Peníze mě fascinují a zajímají. Něco o nich vím a rád se s vámi o vše podělím.